Skocz do zawartości
pa.sko

Słabe radio pilota keyless

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 piloty w B7 key-less.

Jeden otwiera, uruchamia zapłon bez problemu.

Drugim bardzo rzadko udaje się bezkluczykowo otworzyć i uruchomić samochód. Jedynie z przycisków otwieram i zamykam, a też bardzo rzadko udaje się odpalić z kluczykiem w stacyjce. Po kilku próbach udaje się.

Ostatnio zauważyłem, że kluczyk bez obudowy, z baterią na wierzchu działa o niebo lepiej. Wszystko działa jak należy, również keyless. Założyłem obudowę z innego kluczyka i nadal to samo. 

Ktoś wie o co chodzi? Ktoś oprócz ASO naprawia takie userki?

Baterie nówki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze tak masz, czy może po jakimś upadku kluczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2018 o 10:16, pa.sko napisał:

orzyć i uruchomić samochód. Jedynie z przycisków otwieram i zamykam, a też bardzo rzadko udaje się odpalić z kluczykiem w stacyjce. Po kilku próbach udaje się.

Ostatnio zauważyłem, że kluczyk bez obudowy, z baterią na wierzchu działa

Poprzedni właściciel informował mnie że słabo działa.

Nie reklamował, gwarancja minęła i tak zostało.

 

Ostatnio jeszcze raz sprawdzałem z tą obudową - jednak nie działa. Kilka razy próbowałem z obu i bez i bez obudowy działał. Teraz i bez obudowy raz działa raz nie.

Ile naprawa takiego kluczyka w ASO? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ASO to pewnie tylko wymiana.

Pilot ma prawdopodobnie małe pęknięcia i roztrojoną antenę dlatego słaby zasięg. Szukaj jakiegoś elektronika w pobliżu - może da radę namierzyć uszkodzony element i wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności