Skocz do zawartości
esquattro

B7 2014r Nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś już naprawiał blokadę kierownicy w B7? 

Ranoodpalił bez problemu a po zgaszeniu nie zablokowała się kierownica i po próbie odpalenia, zalapie na sek. i gasnie, krzyczy że usterka hamulców, przycisku wspomagania kierowcy.(pisze z głowy) Czerwona kierownica świeci się na desce. 

Brak diagnostyki, przed awarią działało bez problemu, szyberdach nie działa, radio gra chwilę i prosi o kod...

Jakieś pomysły?

 

Edytowane przez esquattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem raczej dotyczy immo a nie blokady kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2018 o 20:02, esquattro napisał:

Witam. Czy ktoś już naprawiał blokadę kierownicy w B7? 

Ranoodpalił bez problemu a po zgaszeniu nie zablokowała się kierownica i po próbie odpalenia, zalapie na sek. i gasnie, krzyczy że usterka hamulców, przycisku wspomagania kierowcy.(pisze z głowy) Czerwona kierownica świeci się na desce. 

Brak diagnostyki, przed awarią działało bez problemu, szyberdach nie działa, radio gra chwilę i prosi o kod...

Jakieś pomysły?

 

Hey 

Mam  to samo u mnie pojawily sie wszystkie kontrolki jedna po drugiej.  Auto odpala a po sekundzie odcina I gasnie szyberdach nie dziala. 

 

Rano bylo wszystko ok po jakis 40 km pojawily sie abs trakcja error start stop 

Hamulce itd.  Wiesz juz moze co jest z twoim?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już dawno do tego doszedłem, ale po długim szukaniu. Problemem było brak zasilania w gateway-u. Później cofając się wyszło że bordentz jest częściowo uszkodzony bo nie miałem nawiewu klimatyzacji i szyber dachu, aż doszedłem że winowajcą jest skrzynka bezpiecznikow przy akumulatorze. Na jednym kablu zbrakło 12v. Podkreśle,że bezpieczniki były sprawne. 

Wymieniłem skrzynkę i bordentz, auto działa.

Przy tym wszystkim przeswietlilem wiązkę od aku do wnętrza pod kątem przetarć i pęknięć wszystko cacy. 

Powodzenia w szukaniu. 

Edytowane przez esquattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności