Skocz do zawartości
Dawid1984

Basic Led Passat b8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem tu nowy i zabardzo ie znalazłem tematu. Chodzi mi o rozwiązanie jak aktywować automatyczne światła długie. Posiadam reflektory Basic Led. Próbowałem już wszystkiego może ktoś podpowie będę zobowiązany. Z tego co wiem podobno to działa. Proszę o pomoc.

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło świateł na AUTO, następnie wajcha świateł raz do przodu. Na zegarach powinna Ci się zaświecić kontrolka długich automatycznych (niebieska ikonka reflektora z literką A)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie masz automatycznych świateł drogowych. AUTO u Ciebie pewnie dotyczy tylko czujnika zmierzchu i przełączania z dziennych na mijania.

W cenniku jest pozycja Dynamic Light Assist i w wielu pakietach idzie ona razem z LED Top, ale można też dokupić samo DLA bez LED Top, natomiast sam fakt posiadania LED Basic nie świadczy o posiadaniu DLA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne światła można zakodować dopiero wtedy kiedy posiadamy kamere w przedniej szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyswietlaja ci sie znaki w liczniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kamerę wyświetlają mi się znaki bez problemu. Dlatego się dziwię że nie działa.

20180406_234009.jpg

20180406_234538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To automatyczne swiatla sie dokoduje. Ale powinny byc rzeczywiscie seryjnie. 

A przelacznik swiatel masz w auto i zaznaczona opcje automat swiatel w ustawieniach swiatel na ekranie w ustawieniach samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przełącznik auto i nic nie pomaga. Proszę podpowiedź jak to doładować  czy przy okazji lane asist też można doładować?? 

Edytowane przez Dawid1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z kolegom wagenem albo edlarem ktory jest dystybutorem obd eleven. Przez obd eleven zrobisz to wszystko z automatu, tylko kredyty bedziesz musial kupic. Na piechote za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności