Skocz do zawartości
Adamus2006

Nie działa nastawa podstawowa ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

chciałem przeprowadzić nastawę podstawową klap climatornika , niestety u mnie nie jest to dostępne ktoś miał coś podobnego ? 

 

Test Outputs – 03 (diagnozowanie podzespołów wykonawczych), albo wybrać: Meas. Block – 08  (odczytanie bloku z wartościami zmierzonymi). W przypadku kiedy usterka nie została wykryta, a wyświetlacz pulsuje, wybrać: Basic Settings – 04 (nastawy podstawowe), następnie: Recode – 07 (kodowanie komputera odpowiedzialnego za sterowanie).

 

chodzi o test zaczyna się i wala błąd jak widać na zdjęciu , do tego probowałem na kanale 001 , niestety też wywalapodobny błąd  , czyżby mam tak zajechane klapy że nawet testu nie przeprowadza ? 

 

dodam że zaczynam test zaczyna wiać z róznych kratek słychać jak się przestawia , mija 30 sekund i wywala taki błąd i nic nie da się więcej zrobić , jakieś rozwiązanie ? , chciałem przywrócić ustawienia bo bardzo słabo mi grzeje 

29920864_1844163075658030_1863008051_n.jpg

 

Błędów w pamięci niestety brak i nie wiem za co się zabrać ...

 


Potwierdzamy Wpisujemy numer grupy 001 i klikamy [Go]
Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz.
Wszystkie silniczki sterowania klap przejadą sobie od jednego końca do drugiego,w celu ustalenia pozycji krańcowych.
Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0)

 

chodzi też o grupę 001 u mnie pisze też error nie da się tego przeprowadzić ;/  

Edytowane przez Adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja Ci odpisze :D też robilem na początku grudnia ustawienia fabryczne ,ale niestety u mnie nic nie dały ,dała za to wymiana panelu climatronica,kupiłem za 20 zł z tą samą koncową literą w Twoim przypadku "A" ja mam "H" spróbuj odłączyć całkowicie panel climatronica z zasilania są tam 4 kostki,jeśli tego nie robiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odłączałem , i też właśnie kupiłem nowy panel tz używany , wieczorem może sprawdzę na tym czy  pójdzie :)  , dziękuje za radę   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności