Skocz do zawartości
TheStig

Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]

Rekomendowane odpowiedzi

No nie ukrywam ze vcds ( chinol) ale wczesniej jak mialem rns510 to wszystko smigalo...teraz tez dziala wszystko oprocz tego radia. Ale moze faktycznie podjade do kogos kto ma orginal i zobacze.

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzeję, a jak wygląda sytuacja z licznikiem premium?

Też jest potrzebny can filtr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tomolowski napisał:

Panowie odgrzeję, a jak wygląda sytuacja z licznikiem premium?

Też jest potrzebny can filtr?

Kolego tylko i wyłącznie jest potrzebny filtr-can przy liczniku  3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filter CAN  to tak naprawde potrzebny jest tylko jesli chce się miec  radio z carnet  które taki carnet miało aktywne   na org aucie 

mozna  juz odblokowac radio  i zapomniec o całych filtrach i paczach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Radio mam discover media w samochodzie i kupiłem licznik premium który można zaktualizować do 3d,czyli jeśli go włożę do samochodu to nie zablokuje mi radia?

A po aktualizacji do 3d?

Wybaczcie lamerskie pytania Ale nie chcę znowu wysyłać radia na zdjęcie ochrony komponentów i wgrywanie wszystkich aktywacji od nowa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i nie tylko ja mam licznik 3D z discoverem i działają bez filtra.

Było tu 

 

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą znalazłem ten temat dzięki.?

20190629_203844.jpg

20190629_203930.jpg

20190629_211512.jpg

Edytowane przez tomolowski
Mieliście rację ?licznik zmieniony,nie aktywował CP w discover media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2019 o 21:10, Major napisał:

Filter CAN  to tak naprawde potrzebny jest tylko jesli chce się miec  radio z carnet  które taki carnet miało aktywne   na org aucie 

mozna  juz odblokowac radio  i zapomniec o całych filtrach i paczach 

pytanie co taniej i lepiej ? Patch 45 Euro, przejściówka z filtrem can 410 zł ( ceny z przesyłkami). Warunek wiadomo wszystko działające i komponent nieaktywny. Jak jakiś mirek z alledrogo wciska takie kiszki za normalne pieniadze to lepiej sobie darować jak koledzy radzą. Dobre radio z full pakietem kupisz okazyjnie za 1000 zł nie od handlarza. Ja kupiłem tutaj, bo się trafiło i upolowałem:

LINK DO AUKCJI

Patch 200 zł, quadlock 1:1 do samodzielnego przeronienia z ali 30 zł. Robi się sensowna cena. Filtr CAN ciężko dostać to fakt, ale przejściówkę z filtrem CAN na alldrogo już nie problem (390-410zł). Tylko w taki dokładnie sposób stałem się posiadaczem discover media, bo te ceny pod 3 tys zł  były dla mojego budżetu poza zasięgiem.

 

Zablokowane radio da się odblokować i to nieprawda, że nie jest nic warte. Niestety stracisz wszystkie aktywowane usługi jak mirror link, mapy itp Nawet jak kupisz DM za 900 zablokowane to warto zdjąć u magikow komponent (odblokować) za 400-500zł i za podobne pieniądze wszystko od nowa aktywować. Wciąż taniej niż od handlarza. Przejściówkę quadlock-quadlock 1:1 już teraz zamów z aliexpress za 40 zł i poluj cierpliwie. Chyba, że masz zegary 3D to zagadaj o przejściówkę z filtrem CAN u allegrowiczów sprzedających gotowe zestawy (daruj sobie max12121 czy jakoś tak - wysłał mi uszkodzoną przejściówkę (która nie była przejściówką mimo zapewnień tylko wiązką 1:1 z aliexpress z połamaną wtyczką i niedziałającym do końca filtrem CAN), a później przy reklamacji kontakt się urwał. Aha i wszelkie zakupy u handlarzy polecam za pośrednictwem allegro, a nie maila jak ja. Później sam musiałem pinować przejściówkę i przelutowywać gniazda w filtrze CAN.

Edytowane przez Mihu1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zablokowane odblokujesz ... o ile nie jest na black liscie ...o czym się  dowadujesz po fakcie 

filtr tak samo  łatwo dostać jak pacz, czy  odblokować radio zablokowane czy dopisac  aktywacje .... dzis nie stanowi to zadnego problemu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując, z czym się je to odblokowanie, patchowanie itp?

Jak rozumiem patch to jakaś modyfikacja wgrana konkretnie w płytę główną "na krótko" i niczym tanim się tego nie zrobi stąd konieczność oddawania tego do specjalistów. Nie pytam już nawet o to co tam jest wgrywane, bo nie chcę odbierać nikomu "chleba" ;) Czysta ciekawość.

Druga rzecz - odblokowanie. To konieczność łączenia z bazą GeKO czy coś zupełnie innego, skoro musi nie być na czarnej liście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna tak przyjąć

+ opcja 3  odblokowanie softwerowe  "for ever"  bez paczy, filtrów,   nigdy się nie zablokuje , takie P&P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak rozumiem to wersja na piece? :D

Wgrywanie jakimś programatorem bezpośrednio do PCB czy to zmodyfikowany software jako aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, radekrp90 napisał:

I jak rozumiem to wersja na piece? :D

Wgrywanie jakimś programatorem bezpośrednio do PCB czy to zmodyfikowany software jako aktualizacja?

....po blutaczu :wanna

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra - rozumiem :D Chcąc wyłączyć Component Protection włączyłem Buisness Protection Mode :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w radiu discovery media plus z dwiema kartami po bokach jak nie mam karty sd org to mapy nie rusza? musze kupic org karte z allegro badz z aso czy na jakiejkolwiek ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic to auto bo teraz mam 2012... ten ma dodatkowo webasto i asystentow... na wersje 2 mnie nie stac....

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-bixenon-kamera-loung-ID6CpLSo.html#6ceacc3835



i tak mysle bo gosc mowi, ze karty nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bigkaban napisał:

w radiu discovery media plus z dwiema kartami po bokach jak nie mam karty sd org to mapy nie rusza? musze kupic org karte z allegro badz z aso czy na jakiejkolwiek ruszy?

Kolego nie potrzebujesz ori karty ściągnij program że stronki vw do pobierania pliku map i postępuj że wskazówkami. 

Ja mam 16gb sandisk i jakoś chula u mnie i wielu znajomych.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dj_Hipciu napisał:

Kolego nie potrzebujesz ori karty ściągnij program że stronki vw do pobierania pliku map i postępuj że wskazówkami. 

Ja mam 16gb sandisk i jakoś chula u mnie i wielu znajomych.

masz discovery media czy discovery media pro??

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b6 mib 2 w golfie 7 żony  pro z czytnikiem w schowku. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności