Skocz do zawartości
TheStig

Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z nawigacją w discover media. Mianowicie moja pozycja zawiesza się w jednym miejscu.  Restart radia nic nie daje. Czasem pomaga wyjęcie karty SD i ponowne włożenie ale to tylko aktualizuje moją pozycję i nadal stoi w miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Czy po montażu mieliście problemy z synchronizacją zegarka w radiu z tym w aucie? 

U mnie cały czas 0:00 na wyświetlaczu radia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Korni123 napisał:

Cześć, 

Czy po montażu mieliście problemy z synchronizacją zegarka w radiu z tym w aucie? 

U mnie cały czas 0:00 na wyświetlaczu radia...

nie, wszytko  smiga jak powinno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dołożyłem DM, odblokowane, legalne - auto  B7 2014 rok, białe zegary. Radio po 15-20 sekundach pracy zawiesza się, nie reaguje na dotyk ani klawisze - wyłączam zapłon i dalej wisi. Wyłączy się samo lub i nie. 
Gdzie jest problem ? 
sprzedawca wysylal foto ze stolu z odpalonym radiem i wszystko plywalo.

potem sprawdze numer CGW jezeli to potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mu wyslij i powiedz by na aucie sprawdził, zabudował, niech się zagrzeje na fest 

a nie na stole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B7 miałem RNS315 i podpowiedzieli,że należy zamienić piny w mikrofonie.(plus z minusem).

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie był RNS 510, to pewnie wiele zmienia.

 

Mikrofon ogarnięty i śmiga. Jak ogarnęliście temat ori kamery z liniami skrętnymi? Widzę w wątku że u wielu osób kamera działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na rozpiskach pinów gdzie co było podłączone i sprawdź  na DM, czy się zgadza.Tu masz piny od mikrofonu:

20200909_112852.jpg

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Originalna kamera z liniami zadziała tylko z adapterem,  jakość się pogarsza lecz działa i funkcjonuje,  w innym przypadku tylko wymiana na nową kamerkę.  Robilem u siebie z adapterem smiga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna kamera cofania z liniami (HIGH) zadziala tez po zmianie modulu. Mozesz tez wypiac modul ktory masz i podlaczyc bez niego - lini miec nie bedziesz ale kamera zadziala.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zmiana modułu coś zmienia . Nie potwierdzę.  Tylko trzeba liczyć co lepiej się opłaca ?

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, molnar napisał:

Oryginalna kamera cofania z liniami (HIGH) zadziala tez po zmianie modulu. Mozesz tez wypiac modul ktory masz i podlaczyc bez niego - lini miec nie bedziesz ale kamera zadziala.

Czyli taki moduł zastosować, jak na poprzedniej stronie jest, tak? Czy są jeszcze jakieś inne numery pasujących modułów?

I jeszcze jedno pytanie. Gdzie w passacie może być moduł Bluetooth jeśli nie ma go pod fotelem pasażera? Nie potrafięgo zlokalizować aucie a przeszkadza mi bo na zegarach pokazuje z niego a nie z telefonu połączonego z radiem...

Edytowane przez Ciastek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypinasz fakre z modulu i podpinasz na wejście radia. Moduł zasila kamerę wiec musisz go zostawić albo przerobić tak żeby zasilić kamerę z pominięciem modułu. Będziesz mial blat w module bo nie będzie widział wejścia sygnalu video ale kamera zadziała - tak jak mówiłem bez lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Kupiłem kostkę i kabel pod USB i działa mi tylko android auto, telefonów Apple nie wykrywa. Czy wina może leżeć po stronie kabla czy coś koże być nie odblokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędne kodowanie USB lub gniazdo USB bez obsługi Appla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2021 o 09:30, grabotg napisał:

Błędne kodowanie USB lub gniazdo USB bez obsługi Appla

Miałeś rację. Wymieniłem gniazdo USB i wszystko działa. :)
 

Czy miał ktoś taką przypadłość, że podczas wrzucania wstecznego czy w ogóle uruchamiania czujników parkowania czasem nie ma wizualizacji czujników, ale je słychać? 
I za każdym razem wyskakuje mi komunikat:

”Sygnalizacja przy parkowaniu obecnie niedostępna”.

Edytowane przez Ciastek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki temat

jest sobie pazdzioch (moj) siedzi w nim rns 510 i generalnie wszystko w nim jest

bluetoothy ,wszystkie asystenty (side assist line assist sign assist front asisst park assist, kamery cofania z liniami skretnymi (high)

jak bym chcial to wymienic na dm to na co musze zwrocic uwage/wymienic

a) przednia kamera na taką z b8(?)

* bedzie czytac znaki i inne pierdoly co w b7 mam teraz

b) kamera tylna zeby dzialaly skretne linie tez przekladka na taka z b8 (nie chce chinczykow)?

c) czy przekladka w/w dziala plug and play czy trzeba odstawiac jakas rzezbe (ciagnac durty przez pol auta)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2021 o 13:41, ElNinijo napisał:

Panowie taki temat

jest sobie pazdzioch (moj) siedzi w nim rns 510 i generalnie wszystko w nim jest

bluetoothy ,wszystkie asystenty (side assist line assist sign assist front asisst park assist, kamery cofania z liniami skretnymi (high)

jak bym chcial to wymienic na dm to na co musze zwrocic uwage/wymienic

a) przednia kamera na taką z b8(?)

* bedzie czytac znaki i inne pierdoly co w b7 mam teraz

b) kamera tylna zeby dzialaly skretne linie tez przekladka na taka z b8 (nie chce chinczykow)?

c) czy przekladka w/w dziala plug and play czy trzeba odstawiac jakas rzezbe (ciagnac durty przez pol auta)

 

 

cześć, spróbuj uderzyć tutaj https://www.facebook.com/slawek3213/posts/125147346457743/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie, czy to prawda, że jeśli urządzenie zostało odblokowane patchem software`owym, bez otwierania, czyli  jak rozumiem bez jakieś fizycznej ingerencji w środku radia - to nie jest wymagany filtr CAN do zegarów 3D?

 

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności