Skocz do zawartości
TheStig

Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie jest zarejestrowane. Produkt opakowany w pudelko oem vw. Pewnie rejestruje sie to w vw, albo nawet jeszcze aktywuje.

Wie ktos co z takim fantem? Albo najlepiej mial juz ktos doczynienia z nowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pab567 moze tak temat Ciebie zainteresuje?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie zrobisz bo na Twoim VIN nie da się radia sparować ani uruchomić CarNet. Po prostu w B7 takie radia nie były fabrycznie montowane. No chyba żebyś znalazł odpowiedni CC/Jette/Beetle/Scirocco/Casting/Touran, zrobił radio na nim, potem je zapatchował i dopiero dał do siebie przy okazji dokladając filtr CAN (że względu na zegary 3D).

 

Pomijając problem znalezienia odpowiedniego auta koszt takiej operacji to jakieś 1850 zł...

Edytowane przez pab567

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie jest zarejestrowane. Produkt opakowany w pudelko oem vw. Pewnie rejestruje sie to w vw, albo nawet jeszcze aktywuje.

Wie ktos co z takim fantem? Albo najlepiej mial juz ktos doczynienia z nowka?

tak, miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to możliwe by zamontować w B6? I co do tego potrzeba minimum?gb.jpg

s-l1600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2017 o 20:48, danielkd napisał:

Tak, udało się ogarnąć temat na moim starym gateway. Po zmianie gatewaya na 7N0...BC, tak jak wspomniałem przestała mi działać tylna kamera, komunikat niekompatybilności oprogramowania - prawdopdoobnie sterownik kamery za stary.

 

Po podpowiedzi Pawła, wpisałem w starym gatway adres 5F i pozwolił się mi podłączyć do DM i przeropwadzić stosowane kodowania.

 

Na tą chwilę mam kłopot z przednią kamerą (co już wcześniej pisał Major) no i jeszcze nie mam wszytkich elementów do podłączenia CarPlay. Telefon z Androidem już spokojnie się łączy, ale chiałbym jeszcze sprawdzić z iPhonem, a potem to jakoś ulokować w samochodzie, a że nie jest on do tego przygotowany, trzeba będzie trochę "pomyśleć".

Podpowie ktoś jak w getaway wpisać adres 5F ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

I mi udało się kupić DM niestety z CP. Dam znać jak sytuacja się zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię dobrze kojarzę to chyba zakończyło się pozytywnie choć dość drogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuje temat, Discover Media działa na czarno-białych zegarach 3c8 920 871 ( bez literki xD polski jest ), audio navi i telefon dostępny na MFA

Auto CC z 2016r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala na takich gdzie jest BAP , czyli tam gdzie fabrycznie BCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to fajnie. Myślałem, że minimum 3d fis. Z rcd330g tak samo powinno być tylko wymagany BCM aby mieć menu na fisie ? Jakieś wymogi co do BCM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma BCM do radia ? nie łapie o co chodzi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinał ktoś DM z oryginalnym Media-in w B6 czy trzeba koniecznie cudować z tym złączem 5Q0 jak chce mieć USB?
Jak chce wsadzić 5K7035200D to też potrzebuję filtr do CP i robić aktualizacje czy robi się je tylko w przypadku wersji z navi, mam licznik 3AA..880 R i gateway AE.
Przymierzam się do kupna tego radia i chce żeby grało z USB, wyświetlało OPS (mam 5K0...457E) i w zasadzie tyle. Przydało by się jeszcze mapy Google...
Czy jak kupie kable 5Q0 to wyświetli mi mapy Google z iphona czy tylko oryginalne mapy Appla? Jeżdżę na mapach Google wiec szkoda mi inwestować w kabel jeżeli się nie da...

Napiszcie jak to wygląda w przypadku DM bez navi, chce to wsadzić do B6 jak najniższym kosztem.. Chce kupić DM i quadlocka i chciałbym żeby to ruszyło bez dodatkowych kosztów... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple Carplay o ktore z pewnoscia Ci chodzi obsluguje tylko aplikację “mapy” od apple/tomtom. Alternatywnie iphone z jailbreake i mozna uruchomic kazda inna aplikacje jak google maps czy youtube.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie chodzi mi o apple carplay. Szkoda tylko że trzeba odblokować telefon żeby dało się wyświetlić mapy google na DM...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzić czy radio ma cp?

Czy po podłączeniu na stole powinien pojawić się napis component protection? czy pojawi się dopiero gdy podłączony zostanie w samochodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kewin1503 napisał:

(...)

Połączyłem z istniejącym tematem - na przyszłość radzę korzystać z wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga to radyjko aż miło od 4 miesięcy w Passat B7. W tym mirrorlink 1:1 z Xperia Z3. A wszystko dzięki koledze z forum pab :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy -Temat wałkowany lecz bez efektów !!!!
Posiadam DM bez CP  wstawiłem do b6 ,zegary kolor ...880H gw L
Navi  nie działa -wybieram cel -informuje i na tym koniec .Fis nie pokazuje nic.

Przy wersji demo jest ok

Przy w
BT  nie działa w   100% -tak jakby mikrofon nie aktywny.
VCDS  po ustawieniu  w gw 5F  -brak możliwośći komunikacji z radiem.
Kamera low oras OPS nie działają -tylko ścisza radio.
Radio 5c0035680D

POMYSŁY ????

20180329_160740.jpg

20180329_161150.jpg

20180329_161057.jpg

20180329_161121.jpg

20180329_161040.jpg

20180329_161050.jpg

20180329_160733.jpg

Edytowane przez Dj_Hipciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gateway 7N  działa wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności