Skocz do zawartości
Awir

Sterownik poduszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wraz z wiosną idą nowe wydatki, ostatnio ciągle zaczęła mi się palić kontrolka od poduszek mimo że nie wystrzeliły, pojechałem z tym do mechanika w sumie dwóch obaj stwierdzili że poszedł mi sterownik poduszek powietrznych, gdy zapytałem się o naprawę powiedziano mi że to koszt 300 zł. Poszperałem trochę na allegro cenowo nie stoją tak wysoko jak mi mówiono, teraz pytanie gdybym chciał go wymienić sam to po czym poznać że kupuje odpowiedni? Zauważyłem że różnią się numerami i wgl a nie chciałbym zrobić wtopy.

O ile dobrze wyczytałem to ten sterownik znajduję się pod zapalniczką? I jak w najlepszy sposób tam się dostać?
Dziękuje i pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wsadzić taki sam jak masz. Ile masz poduszek? Leży mi gdzieś mój stary mogę go za przysłowiowe piwo odstąpić.

Wymiana nie jest trudna. Trzeba wyjąć radio, całą ramkę, tunel środkowy (obudowe lewarka popielniczki) później dwa tunele powietrza zdejmujesz, odkręcasz 4 śrubki i tyle.

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poduszek mam prawdopodobnie 4, oo to byłoby miło daj mi znać co i jak a z pewnością się dogadamy ;)

No faktycznie z tego co czytam to wymienić go ciężko nie jest i po co tracić 3 stówy skoro można to ogarnąć samemu.
Wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj vagiem w adptation kanał 00 test save i powinien zniknać, sterownik to ostatrczność, zczytaj błąd jaki niby jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na bank jest sterownik tylko nie wiem jaki kupić by był odpowiedni, doradzi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności