Skocz do zawartości
biskup

diesel Ocena Logow po Chipie bmr170

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kolegow

ostatnio naszła mnie chec na tzw gotowca u mnie w miescie  kolega wgrał mi mape do passata 170bmr

niestety nie jest w stanie powiedziec ile dokładnie jest km i nm obstawiam ze ok200 i ok 400mn miało byc tzw bezpiecznie 

jakie logi musiałbym zrobic zeby choc czesciowo sprawdzic zmiany ktore zostały zastosowane ??i chce sprzwdzic wartosci ktore maja byc bezpieczne , rozumiem ze na logach turbiny tez cos sie zmieni?

dzien przed chipem robiłem  log11 zeby ocenic stan turbo , wiec porownanie bedzie ale pozostałych niestety nie zrobiłem..

moje odczucia;  od dołu jest niezła piz..a  tak do 3,4/3.6obr  pozniej leci w doł, pewnie mometn szybko w gore i ....

czekam na sugestie pozdrawiam

Edytowane przez biskup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sugestia jest taka, że przy dużej powszechności tunerów, hamowni i stosunkowo niedużym koszcie należy zrobić indywidualny program.

Edytowane przez jihad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o jakies konkretne  sugestie bez opinii mojej decyzji ok, na prawde juz nie mam czasu na jezdzenie do innych miast ,

chetnie podziele sie inf  co zostało zrobione ewentualnie przesadzone..

Edytowane przez biskup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem uzasadnienie mojej sugestii, ale skasowałem post. W sumie twoje auto, twoje decyzje. Nie mam interesu ani w namawianiu cię na porządny tuning, ani tym bardziej w martwieniu się o twoje auto. Jeśli zechcesz, to skorzystasz z rady, a jeśli nie, to nie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ty dalej swoje prosiłem,¬¬  to nie są żadne rady tylko pisanie o niczym daj juz spokoj połowa postow na forum jest pozniej o tym, mam 2 auto po hamowni i modach, ale teraz na prawde nie mam ochoty jezdzic po innych miastach , zrobiłem tak i koniec , nie komentuj juz tego, jestem ciekawy  ktore wartosci  moge sobie sprawdzic czy chip jest  bezpiecznie zrobiony , może ktos jest w stanie mi podpowiedzieć

Edytowane przez biskup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczne:

115+118

043+046+112 temp. spalin

003+008

002+033

Może ktoś jeszcze podpowie co w TDI warto sprawdzić.

Również polecam podjechać na hamownię i sprawdzić jak wygląda wykres... 100zł a może dużo powiedzieć czy program jest odpowiedni do Twojej fury...

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzieki bardzo za konkretna odpowiedz, :bry2na dniach porobie i wkleje logi do oceny , o ile moj Vcsd  na wszystko pozwoli ?, hamownie  mam 180km  od domu * wiec na te chwile gotowiec zostaje , w razie gdy okaze sie ze jest duzo przesadzony wracam do seri ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , troche to trwało ale jest, prosze niech ktos sie wypowie,   w 11 turbo ma zadane prawie 2,2b jak dobrze widze? i chyba daje rade?i  , pozostałych nie potrafie wiec prosze o  analize

LOG-01-002-033-xxx.CSV

LOG-01-003-008-xxx.CSV

LOG-01-011-xxx-xxx.CSV

LOG-01-043-046-112.CSV

LOG-01-115-118-xxx.CSV

Edytowane przez biskup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, niestety nie wyniosę nic do tematu,ale mam pytanie, przy tym gotowcu masz dpf i egr wyłączony?  Ja zastanawiam się nad swoim bmr, najprawdopodobniej dpf jest już wycięty i wyłączony w programie przez poprzedniego wlasciciela. Ponoć ciężko wystroic ten motor... Nadal latasz na tym sofcie czy powróciles do serii? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj dpf mam usuniety i skasowany , egr nadal jest , zostaje przy tym sofcie bo fajnie sie jezdzi ,  tylko czasami (tak było tez przed programem)

przy pełnym bucie 2 i 3 bieg  czasami potrafi sie przydusic w różnych partiach obrotu po 2 3 razy na biegu .musze sie tym zajac ale nie mam kiedy , jak mechanik ze mna jechał to akurat  było ok , musze przypilnowac ten moment ,( pompi sa ok sprawdzałem ) 

miałes moze kiedys taki problem?

na dniach nagram filmik to sobie ocenisz  czy chcesz , i moze te zadyszki uchwycę

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć filmik jak się zbiera auto,   na 6 biegu od 80 -160 

Od 0-140 daj kilka 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności