Skocz do zawartości
nizy84

warczy układ wydechowy

Rekomendowane odpowiedzi

warczy mi układ wydechowy,wymienilem ostatnio tlumik srodkowy(pol roku temu) i podczas jazdy warczy.ustawialem tłumiki na wszystkie strony ,obracalem ,dokrecalem itd i zadnego efektu. podczas przyspieszenia to pierdzi.co mam jeszcze zrobic?wszystkie uchwyty nowe (te gumowe).Nie wiem czy łacznik elastyczny ma tez cos wspolnego z tym drganiem.Auto chodzi dobrze(na telefonie dziwny dzwiek ale to wina telefonu)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dźwięk z telefonu jest mało miarodajny, prędzej przypomina stosunek ufoludków.

U mnie wydech na końcu podczas pracy silnika się tak nie trzepie. Ma luz, którego u Ciebie brakuje.

W kwestii nagrania lepiej byłoby odejść trochę od samochodu i przejść wokół niego. I dźwięk z środka jak warczy.

Wkład kata masz cały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nei mam kanalu zeby podejsc z telefonemzeby nagrac ze srodka. a kata czy mam calego? tego nei wiem. a jak to sprawdzic?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze byc ze poduszki silnika wybite?bo poluzowalem tlumik srodkowy i zlapalem za rure kafalizatora to trzesło mna ze hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to wina poduszek czy cos? to podczas ruszania na recznym i bez recznego. Czy tak ma byc czy gumy wyrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko poduszki maja najlepsze dni za sobą. Sprawdź całe zawieszenie silnika najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tam poduszek idzie? Wymienie wszystkie odrazu. A ciezko sie je wymienia? Nie moge opisu znalez jak wymienic poduszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik - 2 poduszki + odbój gumowy

Skrzynia biegów -  2 poduszki

W przypadku silnika zaleca się wymianę tylko na ori firmy avon.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos podpowie jak sie je wymienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem u siebie w 1.8t to wszystkie wymienia się łatwo i od skrzyni i od silnika. Z tego co wiem poduszki skrzyni w dieslu i benzynie tak samo så mocowane więc tu nie ma kłopotu. Ale z silnika już są inne poduchy i tu sprawa się chyba komplikuje. Napewno na forum temat był poszukaj jak nie tu to na forum Audi pewnie czy A4 czy a6. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poduszki jak sie wymienia to wystarczy ze same poduszki wykrece czy trzeba z łapami je wykrecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same poduszki. Dokręcanie na opuszczonym lewarku, po wcześniejszym odpaleniu silnika na kilka minut w celu ułożenia się poduszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności