Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio dziewczyna przyozdobiła mojego passata..
Dorobiłem farbę pod kolor auta, lecz niestety w mojej mieścinie jest  tylko dwóch lakierników jeden nie chcę tego robić, ponoć ma za dużo pracy a drugi chciał mi malować cały element.
A mnie interesuje by tanim kosztem to zakryć, i będę musiał to zrobić sam.
Dlatego właśnie założyłem ten temat ponieważ nigdy takich rzeczy nie robiłem, co jest mi potrzebne prócz farby w kolorze i jak postępować by nie wyszło nic gorzej?

RYSY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Awir napisał:

Jak postępować by nie wyszło nic gorzej?

RYSY.jpg

Jeśli masz zielonego w tym temacie to oddaj to do lakiernika.

Pytanie jak głebokie rysy to są czy uda się wypełnić podkładem akrylowym czy trzeba szpachlować.

Ogólnie rzecz biorąc jeśli byś chciał kupić wszystko co potrzebne aby to zrobić to taniej wyjdzie Ci dać do lakiernika. 

Mowiąc że madz lakier masz zapewne tylko baze ? Nabitą w spray czy pod pistolet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mówiąc lakiernik zmieszał kilka farb by wyszedł kolor auta nalał to w plastikowy kubek i mi dał
potem powiedział że to głębokie rysy i radził by farbę założyć na zapałkę i potem rozprowadzić a potem zeszlifować ogólnie strasznie chaotycznie mówił tyle go zrozumiałem
Więc co najlepiej szukać lakiernika w sąsiednich miastach? A ogólnie plus minus ile za takie cos mogą mnie skasować?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć dobrze zrobione to unikaj lakierników z zapałkami... bynajmniej ja bym u takiego auta nie zostawił. 

Jak chcesz mieć ładnie zrobione to lepiej poszukaj jakiegoś dobrego lakernika bo dobrze wpyłkę zrobić to jest sztuka.

Chyba, że chcesz na sztukę mieć:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności