Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

? :hmm

 

No bo tato to jest Janek :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kruku co z kierownica obszyta juz zdaj jakies relacje tez mnie to czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy pomocy :) mam problem :) mam problem z prawymi drzwiami :) otóż po otwarciu drzwi pasażera z przodu, nie załącza się oświetlenie kabiny oraz na full fisie nie pokazuje ze drzwi są otwarte :) podswietlenie drzwi na dole też nie działa :) polecacie kogos kto mogłby to ogarnąć? a druga sprawa to poszukuje kogoś kto umiałby założyć cały bixenon tzn lampy+spryski+samopoziomowanie ze śląskiego :) powoli ogarniam graty ale chciałbym wiedzieć do kogo uderzyć z tym jak już skompletuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witalis :drinks:

 

chłopcy pomocy mam problem mam problem z prawymi drzwiami otóż po otwarciu drzwi pasażera z przodu, nie załącza się oświetlenie kabiny oraz na full fisie nie pokazuje ze drzwi są otwarte podswietlenie drzwi na dole też nie działa polecacie kogos kto mogłby to ogarnąć?

Poczytaj:

http://forum.vw-passat.pl/threads/18834-Rozbiorka-drzwi-i-naprawa-zamka-Almannah-dla-potomnych-)?highlight=naprawa+zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem :) ale jak wiesz moje prosba brzmi o kogos kto umie to zrobic ;) bo ja sam tego nie ogarne :) ale dzieki za dobre chęci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopcy pomocy mam problem mam problem z prawymi drzwiami otóż po otwarciu drzwi pasażera z przodu, nie załącza się oświetlenie kabiny oraz na full fisie nie pokazuje ze drzwi są otwarte podświetlenie drzwi na dole też nie działa polecacie kogos kto mogłby to ogarnąć?

zerknij na harmonijkę połączenie drzwi- słupka często w tym miejscu następuje przetarcie/przerwanie przewodów ewent. zwarcia ;) , jeśli tam wszystko ok rozbiórka drzwi , następnie moduł komfortu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zerknij na harmonijkę połączenie drzwi- słupka często w tym miejscu następuje przetarcie/przerwanie przewodów ewent. zwarcia ;) , jeśli tam wszystko ok rozbiórka drzwi , następnie moduł komfortu :) .

 

ja sie kompletnie na tym nie znam :( jestem ciemny w takich sprawach :( dlatego tez szukam pomocy :)

 

---------- Dodano o 21:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:45 ----------

 

i szukam kogos kto moglby to zrobić :)

 

---------- Dodano o 21:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:46 ----------

 

chodz podejrzewam ze moze to byc jakies zwarcie. najpierw nie działaly drzwi, potem prawe swaitło mijania a na koniec podswietlenie tablicy,przyciskow itp. na lampe pomoglo przeczyszczenie przełacznika, podswietlenie załatwił elektryk ale nie mowiłem mu o drzwiach. kumaty elektryk zalatwil by ta sprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kumaty elektryk zalatwil by ta sprawe?

załatwi temat :)

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z niedalekiej okolicy ściągał juz kierownice w B5 i byłby chętny mi pomoc to ogarnąć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zerknij na harmonijkę połączenie drzwi- słupka często w tym miejscu następuje przetarcie/przerwanie przewodów ewent. zwarcia , jeśli tam wszystko ok rozbiórka drzwi , następnie moduł komfortu .

 

Janek na 99% padła krańcówka w drzwiach. To norma w tych autach. Dziwne bo zazwyczaj częściej pada w drzwiach kierowcy.

 

chłopcy pomocy

chłopcy to u szewca drewniane kołki zębami prostują :D

po otwarciu drzwi pasażera z przodu, nie załącza się oświetlenie kabiny

Na bank padła krańcówka w zamku. Sprawdź to tak: otwórz drzwi, wsiądź i trzepnij nimi zdrowo - powinno załapać i zapalić oświetlenie. Jak nie to kluczem albo śrubokrętem odegnij języczek zamka max do góry.

 

Albo wymiana całego zamka, albo kumaty elektryk i regeneracja krańcówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek na 99% padła krańcówka w drzwiach. To norma w tych autach. Dziwne bo zazwyczaj częściej pada w drzwiach kierowcy.

 

 

chłopcy to u szewca drewniane kołki zębami prostują :D

 

Na bank padła krańcówka w zamku. Sprawdź to tak: otwórz drzwi, wsiądź i trzepnij nimi zdrowo - powinno załapać i zapalić oświetlenie. Jak nie to kluczem albo śrubokrętem odegnij języczek zamka max do góry.

 

Albo wymiana całego zamka, albo kumaty elektryk i regeneracja krańcówki

marek ostat

nio kolega przez przypadek za lekko zamknal i zaswiecilo sie i na fisie pokazalo :) zazwyczaj zamykam normalnie to niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z niedalekiej okolicy ściągał juz kierownice w B5 i

Wodzu , tam nima nic , czego byś nie umiał ogarnąć sam -jedynym problemem jest klucz do odkręcenia -pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek na 99% padła krańcówka w drzwiach.

zgoda :kumple tego też nie można wykluczyć :ok:

 

Czy ktos z niedalekiej okolicy ściągał juz kierownice w B5 i byłby chętny mi pomoc to ogarnąć?

ściągałem to nic ciężkiego ;)

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nio kolega przez przypadek za lekko zamknal i zaswiecilo sie i na fisie pokazalo

No to już masz jasność. Krańcówka poszła się paść. Standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wodzu , tam nima nic , czego byś nie umiał ogarnąć sam -jedynym problemem jest klucz do odkręcenia -pozdr

 

Dokladnie, nawet gdzies mam taka koncowke - zdejmowalem to kiedys jak tempomat montowalem ;-)

Z ciekawostek to na tej srubie powinno sie nabijac kropke po kazdym odkreceniu i po pieciu (jesli mnie pamiec nie myli) wymiana na nowa. Dokreca sie to momentem 60 Nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z niedalekiej okolicy ściągał juz kierownice w B5 i byłby chętny mi pomoc to ogarnąć?

Jak będziesz miał trudności , daj znać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z niedalekiej okolicy ściągał juz kierownice w B5 i byłby chętny mi pomoc to ogarnąć?
małą instrukcja :P

airbag.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za dobre rady :piwko: ale na szczęście obyło sie bez ściągania kiery ponieważ da rade odkręcić tą dolna obudowę bez jej ruszania jak sie ma wystarczająco sprytny śrubokręt :) wóz ogarnięty juz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły tłumacz się grzybku coś im dał za to?

Zdjęcie258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności