Skocz do zawartości
Gość imnothep

Centralny zamek w (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyłączyć funkcję centralnego zamka, która po przekroczeniu 30 km/h automatycznie zamyka wszystkie drzwi??
W dziale o diagnostyce VAG szukaj opisu jak włączyć i postępując analogicznie wyłącz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misioj

Centralny:( A wiec od poczatku padla mi jedna strona auta cntralny niedziala mi po stronie kierowcy przod i tyl. Sprawdzilem modul, wiazki kabli przy nim i nic , potem dobralem sie do samych zamkow i wszystko OK mikrowlaczniki i sciezki ok. zzostalo mi tylko zgnile zwiazki po stronie kierowcy ?? dobrze to wszystko rozumuje ?? gdzie ich szukac autko rozbebeszone z zaczyna sie ciemno robic wiec pytam bo tak bedzie szybciej. AA zapomnialem przy otwarci kazdych dzwi dzialaja mi oswietlenie ulicy, lampka wew, a nawet wag widzi kazde dzwi odpowiednio locked i unlocked pomozcie prosze gdzie szukac zgnilej wiazki a moze jakas zasniedziala kostka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szyby ci dzialają z obu stron ?

Ja mialem problem z prawą szybą ,mi kable przegnily w okolicy nóg kierowcy - jak przy podlodze wychodzą od strony bezpieczników a rozgalęzieniem na prawą strone (za modulem konfortu).Rozwiń izolację bo tak nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misioj

szyby dzialaja z obu stron , co zauwazylem jeszcze to lusterko takze po stronie kierowcy niedziala , a kable sprawdze tak jak radzisz .wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskra

To teraz opiszę mój problem...

Zatem dzieją mi sie rzeczy niesłychane. Mam pilota od centralnego zamka i po naciśnięciu guzika zamykają mi sie tylko przednie drzwi,a tylne nie. Albo zamykają sie przednie i jedne drzwi tylne. Z otwieraniem też są tego typu problemy przy czym od str. kierowcy otwierają się zawsze. Do tego działa,tzn. otwiera sie szyba tylko w drzwiach kierowcy,inne cisza-nie działają. Moduł sprawdzał jakiś mądrala od elektryki i powiedział mi,że jest suchy ale dodał też,że to nie jest oryginalny moduł od passata tylko od golfa IV. I teraz sie zastanawiam czy aby na pewno to jest przyczyną,bo jakoś przez 2 miechy wszystko mi działało-później zaczęło świrować. Chcę się upewnić,bo moduł do najtańszych nie należy niestety... kosztuje coś koło 300zł o ile się dobrze orientuję.

A teraz prośba do Was znawcy....- RATUNKU !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grandal

Witajcie.

Mam problem z centralnym a raczej z wlaczajacym sie alarmem po zamknieciu drzwi.

Dzieje sie tak: otwieram autko(nie wazne czy wszystkie drzwi czy tylko kierowcy)wszystko jest git i nic nie nawala, problem pojawia sie po zamknieciu drzwi,(z centralnego oczywiscie),

po kilku sekundach wlacza sie alarm i musze wracac do auta i wylaczac go z kluczyka.

Moze i wy mieliscie podobny przypadek a jesli nie to moze moglibyscie mi cos doradzic, bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskra

Nie ma znawców ???

 

 

 

Nikt nie potrafi pomóc kobiecie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iskra musisz jeszcze raz pojechać do elektryka (tylko może do innego) i niech dokładnie prześwietli przewody idące do modułu komfortu pod dywanikiem i przewody w drzwiach przednich może gdzieś zasniedziały przewody i dlatego masz takie problemy . No panowie nikt tam z okolic Jolki nie ma kabelka . Umówcie się i podepnijcie pod Vaga , może on coś powie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskra

No proszę...jednak Grześki,to fajne chłopaki !!! Dzięki Ci bardzo kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pqalmz

Mam następujący problem:

 

Centralny z pilotem w kluczyku... (nowa bateria) po naciśnięciu guzika świeci się dioda na pilocie ale zadnej innej reakcji... obilo mi się o uszy coś o programowaniu pilota wie ktoś cos na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam następujący problem:

 

Centralny z pilotem w kluczyku... (nowa bateria) po naciśnięciu guzika świeci się dioda na pilocie ale zadnej innej reakcji... obilo mi się o uszy coś o programowaniu pilota wie ktoś cos na ten temat??

 

Prześlij mi adres imeil to dam ci fajną pomoc jak zaprogramować kluczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irus

jeśli nic nie pomoże to twój kluczyk może być padnięty, przynajmniej ja tak miałem- mimo, że świecił po naciśnięciu, to nie było żadnej reakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz wysylam

........................

........................

wysłałem. możesz zaczynac zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pqalmz

niestety nie udalo się zaprogramować tym sposobem... istnieje możliwość sprawdzenia czy to napewno kluczyk padl...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już zapewne tylko jakiś elektronik moze sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irus

ja dałem do sprawdzenia elektromechanikowi- bawił się przy tym chyba z godzinę nawet podpiął pod kompa by wykluczyć moduł i takie tam.. ale przyczyny nie znalazł (może takim specjalistą to on nie był). dopiero w ASO to zdiagnozowali, zajęło to chwile a najlepsze jest to, że mnie za to nie skasowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karolczak
Mam następujący problem:

 

Centralny z pilotem w kluczyku... (nowa bateria) po naciśnięciu guzika świeci się dioda na pilocie ale zadnej innej reakcji... obilo mi się o uszy coś o programowaniu pilota wie ktoś cos na ten temat??

 

Prześlij mi adres imeil to dam ci fajną pomoc jak zaprogramować kluczyk.

 

 

 

GCK01 Pawle czy mogłbys i mi przesłać tą instrukcję. będe wdzięczny mam taki sam problem. mój adres [email protected]

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ho

panowie widzę że problem wszyscy maja zbliżony wiec, W moim passku B5 97 rok był problem z odbijaniem prawego tylu , pojechałem do kumpla mechanik . Prace zaczął od drzwi, żeby dobrac sie do centralnego trzeba zdjąć szybę gdzie trzeba wybić takowy kołeczek (Pierwsza strata pieprznela szyba :evil: ) . Wiec kumpel żeby sie zrehabilitować oiecał ze naprawi mi ten central na bank . sory że przynudzam ale juz przechodzę do rzeczy . Tak Tak panowie to moduł komfortu ale nie wilgoć .

w module obok siebie są na płytce wlutowane trzy triaki ( takie ustrojstwa na trzech nóżkach ) wymieniony jeden z nich i wszystko działa jak należy (triak groszowa sprawa) Ciesze sie jeśli mogłem pomóc

 

Pozdrawiam HO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ho

malo tego u mnie nie zamykal szyby kierowcy otwierał tylko do połowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności