Skocz do zawartości
Gość imnothep

Centralny zamek w (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mrugaly póki jeden z mechaników nie odłączył świateł.. A przełącznik również był sprawdzany osobiście i przez fachowca. 

Edytowane przez Rejk6525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o analizę poniższych błędów. Od dłuższego czasu nie działa centralny zamek w tylnych lewych drzwiach, drzwi kierowcy otwierają się czasem za pierwszym a czasem za dziesiątym razem. Ostatnio nie otwiera się klapa z pilota, trzeba ręcznie przekręcić kluczyk. Pozostałe zamki działają.

 

01141

01135

00928

00930

00931

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Posiadam Passata 1.9tdi z 2004r. Problem dotyczy zamka. 

Pilot nie działa. Z kluczyka zamyka tylko drzwi kierowcy ale jak zamknę resztę drzwi ręcznie to potem po ponownym otwarciu kluczykiem te drzwi się otworzą. Jeżeli chce zamknąć drzwi przyciskiem w drzwiach od kierowcy to słychać że silniczki jakby pracują ale drzwi się nie zamykają.  Dodam że klapa zamyka i otwiera się normalnie

Dzisiaj zaglądałem do modułu komfortu i było sucho i kable też w porządku- ktoś już tam lutował wszystko. Proszę mi wyjaśnić jak to działa? Czy to zamek w drzwiach kierowcy steruje innymi zamkami i tam powinienem najpierw szukać problemu? Czy możliwe że każdy zamek jest uszkodzony?

 

A i jeszcze jedna prośba: posiada ktoś może schemat pinów dla modułu komfortu do którego idą 3 wtyczki i mógłby podesłać na e-mail [email protected]? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mianowicie u mnie mam problem podobny do waszych lecz wygląda to tak.

Drzwi wszystkie zamknięte, fis pokazuje zamknięte drzwi i jest oki lecz co jakiś czas załącza się sam alarm w aucie, myślałem że chodzi o zamek w klapie bagażnika lecz podchodząc do auta i wyłączając alarm fis na ekranie sygnalizuje otwarte tylne drzwi mimo że są zamknięte.po wyłączeniu alarmu i otwarciu drzwi tylnych za kierowcą i ponownym zamknięciu fis pokazuje że są zamknięte.

Podpowie ktoś co można poradzić z tym?gdzie szukać rozwiązania?

Auto to passat B5 fl 1.9tdi 130KM 2003 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności