Skocz do zawartości
Gość imnothep

Centralny zamek w (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ok tylko nie moge znalesc przewodu od zamykania bo do otwierania mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok tylko nie moge znalesc przewodu od zamykania bo do otwierania mam
Nie wiem czemu link, który podałem, przekierowuje na temat listwy. Nie taki był mój zamiar.

Mam nadzieję, że teraz będzie ok - http://forum.vw-passat.pl/threads/41346-sterownik-centralnego-zamka?p=407451&viewfull=1#post407451

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie:) praca zakonczona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukac przyczyny, ze jakis czas temu przestaly sie otwierac tylne drzwi z pilota, a teraz takze przednie od strony kierowcy, przednie pasazera normalnie reaguja na zamykanie i otwieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz przewody od modulu komfortu bialo czerwone, pod fotelem kierowcy sa sprasowane te przewody, pewnie zasniedzialy w tym miejscu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dostać się do tych kabelków?

Odkręcasz plastik który masz jako podstawkę pod lewą stopę, następnie ściągasz listwę progową (podważasz i ciągniesz do góry), podnosisz dywanik i masz kable i moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dostań zawału na widok tego co tam zastaniesz.

U mnie było pełno wody przez zatkany odpływ pod maską.

Ostrożnie ruszaj kable w takiej sytuacji bo tak jak na zdjęciach Krzyśka może być sporo zaśniedziałych, szczególnie na kostkach, poźniej ciężko dopasować który gdzie siedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W moim passacie od pewnego czasu swiruje centralny zamek. A dokladniej to otwieranie i zamykanie z pilota. Baterie wymienilem, drugi pilot tez sprawdzony, brak wilgoci w module komfortu. Wszystko dziala, lampki, szyby, zamki otwiera i zamyka kluczykiem bez problemu. A pilotem czasami mu sie otworzy czasami zamknie oczywiscie 100 razy trzeba nadusic guziki. Wczesniej wszystko bylo ok otwieral i zamykal z duzej odleglosci a teraz jak mu sie zachce. Moze ktos tez tak mial i podsunie mi jakis pomysl czego sie uczepic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Panowie mam troche bardziej zlozony problem z centralnym :

Drzwi pasazera prawy tył - miga kontrolka przycisku otwierania szyb ( zgasnie, zapali sie, zgasnie zapali sie i tak w kolko ) , nie dziala prawidlowo zamek w tych drzwiach raz sie otwiera raz nie - wyieniłem na nowy bez zmian.

Co zauwazyłem , na panelu nie pokazuje otwarcia drzwi , swiatełko pod dwrziwami zapala sie za kazdym otworzeniem drzwi . Jak nacisne otwieranie szyb w tych drzwiach to na kilka sekund pokazuje sie ze drzwi otwarte.

Resetuje mi sie takze zegar i licznik km.- zauwazyłem ze jak cos robie przy tych drzwiach.

 

Czy mozliwe jest ze padła plytka w zespole z silnikiem szyb w tych drzwiach ?

 

Prosze o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź w jakim stanie masz kable w peszlu pomiędzy budą a drzwiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo centalnego zamka, mam pytanie. Czy każdy passek obsługiwał miganie kierunkowskazami po zamknięciu z pilota ? Sprawdzałem VAGiem tam gdzie ustawia się automatycznie zamykanie po ruszeniu itp, na pozycji która odpowiada za ustawienie tego nie mogę tego ustawić ( tak jakby tego nie obsługiwał )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to przy automatycznym zamykaniu powyżej 15 km/h nie mruga. Normalnie zamykając i otwierając można ostawić mruganie i sygnał. Tak przynajmniej jest u mnie, gdzie posiadam fabryczny alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o mruganie po ruszeniu ( to byl przyklad)...

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=123a1957b17857d0

chodzi mi o kanał 8 i 9, u mnie w vagu nie mam mozliwości zmiany wartości tych kanałów. Podobnie jest z sygnałem dźwiękowym.

 

Nie wiem czy u mnie w ogóle jest alarm ... niby po zamknięciu na drzwiach i radiu mruga lampka ale... jedyne co moge zmienic to kanały 3 i 4

Edytowane przez Kuj0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dioda nie jest od alarmu!!! Nie każdy moduł to ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić czy mój moduł to obsługuje czy ma po prostu coś powalone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od tygodnia jestem posiadaczem VW Passata 01.1998 r. kombi Auto zawsze mi się podobalo i jest super :)

Moje pytanie mam jeden kluczek taki zwykły i czy mogę jakoś dorobić do tego centralkę ? np z scyzoryka ?

I czy wgl ten samochód obsługuje otwieranie z pilota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mogę jakoś dorobić do tego centralkę ? np z scyzoryka ?

Możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności