Skocz do zawartości
czakuzdw

Felgi Borbet - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Miałem regenerować swoje stare felgi ale postanowiłem zmienić na inny model. Macie jakieś opinie o felgach firmy borbet?

Felga Aluminiowa Borbet XRT

Średnica: 17"

Szerokość: 8"

Rozstaw śrub: 5x112

Odsadzenie (ET): 40

 

Opony mam 235/45/ r17  i auto czarny passat b6 do tego bede miał sprężyny obniżające eibach -30mm.  Jak to widzicie?

Tak teraz patrze i moje stare felgi 7,5Jx17h2 et47 sa bardzo schowane i wydaje mi sie ze to  et40 tez  bedzie jeszcze mało jakie et  zaatakowac zeby to jakos wyglądało? Doradzcie Panowie bo ja zielony w tym temacie tyle co wyczytam to wiem :D

 

 

29550805_452918421811175_1026355621_n.jpg

Edytowane przez czakuzdw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.willtheyfit.com/index.php?width=235&aspect=45&diameter=17&wheelwidth=7.5&offset=47&width2=235&aspect2=45&wheel_size=17&wheel_width=8&offset2=40

 

Nowa felga będzie o 13mm bardziej wystawać od tego co masz, będzie ok. Felgi Borbet mają dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Felgi Borbet to bardzo dobra marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo oryginalnych felg grupy VAG produkował właśnie Borbet. Do Borbetów nie miałbym zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czym dłużej szukam felg tym fajniejsze znajduje :D A co powiecie GMP ITALIA? produkowane we Włoszech i ma certyfikat TUV.  Ja sie zakochałem :D

GMP_ATOM_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostane przy marce borbet ? w sumie duzo sie nie różnią od tych wyżej.

 

Screenshot_20180330-000451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za rady ;) w przyszłym tygodniu zakupie i założę na auto. Zobaczymy jak to będzie wyglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności