Skocz do zawartości
ziXen

Radio RNS300 Nagrywanie płyty MP3-CD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z nagraniem płyty MP3 w moim radiu RNS300. Problem polega na tym że jakiś czas temu nagrałem płytę testową, jakieś 20 utworów aby sprawdzić czy działa. W ciągu ostatnich dni próbowałem różnych opcji nagrywania, i nie udało się za każdym razem.

 

Cytuj

Wymagania w odniesieniu do płyt CD MP3:
- obsługiwane formaty: CD-ROM, CD-R, CD-RW o pojemności 650 MB i 700 MB,
- płyta CD musi być zgodna ze standardem ISO 9660-Level 2, jak również systemem plików Joliet (single, multisession),
- nazwy plików nie mogą być dłuższe niż 64 znaki, 
- struktura katalogów jest ograniczona do 8 poziomów podkatalogów,
- nazwę podwykonawcy,albumu i tytuł odtwarzanego pliku MP3 można wyświetlić, o ile informacje te są zawarte w etykiecie ID3. Jeżeli etykieta ID3 nie jest dostępna, pojawia się nazwa katalogu lub pliku,
- listy odtwarzania nie są dostępne. 

Urządzenie obsługuje pliki MP3 o próbkowaniu od 64 do 256 kbit/s, jak również pliki MP3 o zmiennym próbkowaniu.

Wszystkie te wymagania zostały spełnione przeze mnie, a i tak nadal nie działa. Próbowałem też wrzucić mniejszą niż 650Mb ilość, oraz zrezygnowałem z katalogów - wszystko wrzuciłem do głównego katalogu. I nadal... CD Prufen..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za odpowiedź. Tak, czyta Zwykle audio bez problemu. Tamta wcześniejsza płytę też czyta.

 

 

Nie czyta też płyt AudioCD - Nagrywanych. Temat wyczerpany, pewnie padł laser

Edytowane przez ziXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności