Skocz do zawartości
kam91

Światła dzienne DRL Passat CC LED

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnosnie zarowki  swiateł dziennych w passacie cc 2011. W lampie przedniej jest od środka zarowka wsadzona ktora prawdopodobnie się spaliła jest to h7 lub h4 moje sa ledowe i pytanie czy takie beda działać ? Czy oby na pewno są to swiatła dzienne ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest passat cc ? 

Masz halogeny a chodzi ci o doswietlanie zakretow ? Takie zarowki z przeslona polowkowa ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam halogenów, doswietlania tez nie mam bo posiadam zwykle h7. Zrobie zdjecie jutro moze mi pomozesz co to moze za zarowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko u mnie jest na zarowke typu h7-h4 i wtyczka tez jest na taką zarowkę. Teraz sa pewnie spalone bo na auto nie swieca wcale i bledu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczylem strzalka zarowke. 

IMG_1876.JPG

IMG_1880.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie dziwi, tu zaznaczylem Ci zarowki w reflektorze. Mijania, pozycyjne, dlugie i po prawej wlasnie te ledowe ktore sa na wtyk h7. Nad swiecącą postojówką jest od dlugich

IMG_1887.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że w CC w tym miejscu (najbliżej grilla), na żarówce H7 jest statyczne doświetlanie zakrętów.

Możesz też odczytać numer z naklejki na reflektorze - będzie wiadomo co to za wersja - czy EU a może UK, albo NAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dawane spryskiwacze dla krajow skandynawskich i wlasnie stad pochodzi auto, ze szwecji. Zarowki do swiateł mijania i drogowych to h7 bo zmienialem sobie lepiej swiecace philips a te dodatkowe właśnie drl mają wejscie takie same jak do h7 czyli na dwa płaskie bolce, sprawdze czy to na pewno h7 czy h4. Spryskiwacze byly od nowosci sprawdzałem wyposażenie w ASO 

Halogenów nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z etki online:

obraz.png

14 i 15 to żarówki H7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak: wejscie to jest na h7. Drogowe dzialaja normalnie, tamte nie wlaczaja sie ani podczas skretu(w miejscu) ani podczas wlaczenia kierunku. Zmienialem zarowki podczas zmierzchu z tych led na normalne h7 i zadnych oznak, zobacze jeszcze rano czy nie beda przypadkirm swiecic jako dzienne.

IMG_1893.JPG

IMG_1894.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności