Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy te radio z tej aukcji poniżej będzie pasowało do passat b5 FL kombi z 2003 r, czy będę musiał coś wycinać w środku gdzie mam stare radio,mam standardowo  klimatronik ,

zastanawiam się nad kupnem tego radia,dziękuję za pomoc.

https://pl.aliexpress.com/item/radio-2-din-android-car-dvd-palyer-steering-wheel-gps-navigation-2din-radio-tape-recorder-wifi/32787612813.html?spm=a2g0s.13010208.cb0001.3.XPsK8C&scm=1007.13440.95620.0&amp%3Bpvid=842172dc-e286-4c4c-9ab7-a4f5ee3666d4&amp%3Btpp=1

 

 

Edytowane przez Roberto Nice - trance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

34 minuty temu, Roberto Nice - trance napisał:

mam standardowo  klimatronik

Czyli masz konsolę 1 din...

więc to tematy dla Ciebie 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, marcin_pesel napisał:

Mam 1 Din, właśnie czekam na dniach ma przyjść 2 Din ale z montażem konsoli się nie martwię, mi chodzi bardziej oto czy będę musiał coś przerabiać ( wycinać) z nawiewem.

 

 

Teraz, marcin_pesel napisał:

Czyli masz konsolę 1 din...

więc to temat dla Ciebie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz polifta więc nawiewu nie ruszasz. 

Ale pod ramką trochę cięcia będzie aby kosz wpasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, marcin_pesel napisał:

Masz polifta więc nawiewu nie ruszasz. 

Ale pod ramką trochę cięcia będzie aby kosz wpasować

Ok jakoś sobie poradzę,tak mam polifta,dobrze że nie muszę grzebać przy nawiewie,dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na uwadze wymianę radia 2 DIN , ramkę z koszem już posiadam. Moje pytanie jest następujące czy będzie można zamontować takie radio ? Dzięki za odpowiedź.                                                        https://allegro.pl/oferta/radio-2din-android-8-1-10-cali-gps-wifi-usb-4x45w-8631750356?reco_id=2d0ea4d8-7610-11ea-990b-b02628c81530&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mam passata b5fl 2001 rok z kierownicą multifunkcyjna i pytanie gdyby wsadizlch radio 2 din nie oryginalne to kierownica multi nie będzie działac? Mam tez tempomat na kierownicy , czy pchać się w orginal radio do passata 2 dinowe?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz musiał to jakoś zinterfejsować. Jest kilka adapterów, które pozwalają zestroić sterowanie kierownicy z radiem nie OEM. Uniwersalne w okolicy 100USD (np. Axxess), ale jest też sporo dedykowanych modeli (typu VW<->Pioneer , BMW MINI <-> ALPINE etc.). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności