Skocz do zawartości
czakuzdw

Lampy w klapie passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm, panowie mam pytanko czy da sie jakos rozkleic te klosze? Poniewaz sa to klosze od anglika ktorego chce zarejestrowac  w pl ale musze miec swiatlo przeciwmgielne po lewej stronie i pomyslalem sobie ze moze dalo by rade jakos przelozyc sam srodek  z jednej  do drugiej. Co Wy na to.

P_20180318_124631.jpg

P_20180318_124834.jpg

P_20180318_125450.jpg

Edytowane przez czakuzdw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w takim razie ze swiatlem wstecznym bedzie sie swiecic  na czerwono ? To chyba nie przejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzilo mi sie i jednak je rozkleilem i zamienilem wklady stronami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim miejscu rozklejałeś? Jak to wygląda po złożeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgrzalem  na laczeniu chociaz nie wiem czy jest sens bo w nich nie ma takiego kleju jak np w lampach z przodu. Po prostu srubokretem podwarzylem i tak jakby klosz sie oderwal od obudowy. Pozniej przelozylem srodek i lampy skleilem na kropelke ? a lampy wygladaja  orginal nawt  ilepiej jak przed rozlozeniem poniewaz moglem wysczyscic wieloletni brud zgromadzony w tej szczelinie miedzy kloszem i obudowa. I trzeba uwazac na srodek poniewaz  ta srebrna powłoka jest bardzo delikatna i mozna ja latwo przetrzeć. Ja swoja lekko uszkodzilem ?

P_20180318_135452.jpg

1521445542803372051491.jpg

15214457029462100809591.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no wiem ze troche cebula zalecialo ? zobacze co sie z tym bedzie działo, najwyzej  pozniej kupie na alledrogo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moglem zrobic tak jak pisales ale czlowoek  w goracej wodzie kapany  i wyszlo  jak wyszlo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ANDRIUBIKER Masz jakieś doświadczenie z innym klejem, który nie zostawił by osadu, a jednocześnie dawał się łatwo rozklejać w przyszłości bez obaw o szczelność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności