Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Panowie potrzebuje porady na jaki kolor umalowac felgi w moim aucie, bede je regenerowal takze i moze by sie pokusic o zmiane koloru. Myslalem o grafitowym czy moze zostac przy takim jaki jest teraz. Co wy na to.

P_20180202_153459_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podobno popularny jest czarny połysk. Nie wiem jak te ale w białym kolorze na pewno będą się wyróżniać. Wiem po swoich 17' na zimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił od siebie Chrome Shadow:

K3ND2a77Iv5YAeeMKmz1zWqlb0Md480NkLz8_28c

Lakier jest "kameleonem" (choć fachowo nazywa się to chyba opalizowaniem) co zresztą widać na zdjęciu powyżej.

W dobrym świetle wygląda tak:

male_f493c721370c3f9c01aa33d7e2f0.jpg

Znajomy tak polakierował swoje koła i z czarnym nadwoziem prezentuje się idealnie. Są lekko ciemne ale w mocnym słońcu ładnie się mienią. Z drugiej strony nie wyglądają jak odpustowe chromy z USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie, też będę robił swoje felgi i tak się zastanawiam czy zrobić srebrne jak teraz czy jakiś inny kolor...

 

IMG_3239.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tym chrome shadow też jest bardzo dobry. Jak koła są w cieniu to wyglądają na takie grafitowe a w pełnym słońcu zachowują się jak chrom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan na taki kolor + felgi 17-ki (któryś z modeli z palety B6 [Monte Carlo, Siena, Solitude, Le Mans] lub tą co masz na zimówkę z Audi, bo raczej do 18-ki się nie przekonam :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta felga z Audi jest ogólnie fajna gdy jest pomalowana na biało. Ale jest strasznie wąska 7J i opona 235/45 będzie wyglądać śmiesznie. Jak w dostawczaku. A z twoich typów felg to Monte Carlo i Solitude są fajne. Reszta jakaś zwykła.

Gadanie, ja nie odczułem żadnej różnicy w komforcie między 16" a 18" na ori zawiasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na czarnych felgach ciągle widać brud,w zasadzie czyste są tylko przez chwilę jak umyjesz auto.Po za tym ładniej wygląda jak jest kontrast pomiędzy karoserią a kołem.Do czarnej karoserii moim zdaniem najciemniejszy kolor to grafit a najfajniejszy jest srebrny,nigdy czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jankus W A5 jeździłem na 18-kach i było ok ale to jednak inne zawieszenie, bo w moim mam wrażenie że zawieszenie wybiera nierówności dużo gorzej niż tam mimo tego, że mam "balony".

Stąd pomysł o maks 17-tce. Tak czy inaczej to plan dopiero na rok '19-ty, bo w tym mam plan na jakieś tam drobiazgi niż poważne modyfikacje/doposażanie.

Nazwy felg podawałem w kolejności w jakiej mi się najbardziej podobają i cały czas się zastanawiam nad Monte Carlo ze względu na to, że polakierowane na "Chrom" prezentowały by się najciekawiej. Możliwe, że padnie jednak do Audi, bo stylistycznie najbliżej im do BBS RK, które zawsze mi się podobały. Ale może do tego czasu przejadę się jakimś B6 z 18-kami i się okaże, że wcale nie jest tak źle, to ilość potencjalnych wzorów będzie znacznie większa.

Co do szerokości 7 cali - zawsze można wykorzystać oponę 205/50/17 - taki rozmiar był dopuszczalny na zimówkę więc może i w letnich się by coś znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności