Skocz do zawartości
kamcio1000

Bi Xenon świeci cały czas nie gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Szukałem ale nie znalazłem problem jest z lewa lampą bi-xenon mianowicie

Uszkodziła mi sie lampa padła przetwornica i chyba moduł skrętu wiec zakupiłem używkę, po podłączeniu do auta lampa świeci bez włączonego zapłonu nawet na pozycji off i świeci cały czas! myślałem że opcja doświetlania trzyma napięcie no ale lampa nie gaśnie świeci się cały czas! po podłączeniu lampy na prawą stronę wszystko jest OK. Macie jakieś pomysły na rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych wysiadł moduł getway mianowicie skrzynka bezpiecznikowa pod nogami kierowcy, wymienione i wszystko działa OK skrzynka puszczała prąd.

 

P.S Dziękuję Wszystkim To forum jest Najlepsze Jakiego byłem członkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod (a raczej nad) nogami kierowcy jest bordnetz a nie gateway. I tam raczej nie ma bezpieczników a jedynie przekaźniki. Czy możesz napisać jaki miał numer i na jaki wymieniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod ten temat, od jakiegoś czasu mam problem z jednym światłem "długim". Mam u siebie biksenony skrętne.  Prawe drogowe nie świeci, ale po paru sekundach gaśnie tez lewe, światła mijania ok, czy dobrze obstawiam że te długie tez są obsługiwane przez xsenony? i po prostu jeden się spalił? a drugi gaśnie bo jest przeciążony. Będę wdzieczny za sugestie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 jest bi-xenon czyli na jednej soczewce (i jednej żarówce!) masz światła mijania i drogowe. To co będzie świecić zależy od przesłony - na mijania zasłania część soczewki, na drogowych odsłania.

Jeśli gaśnie całkowicie to coś z przetwornicą lub żarówką ksenonową, jeśli tylko "spada" na mijania to zapewne przesłona. Błędów nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2018 o 14:09, mkpol napisał:

Pod (a raczej nad) nogami kierowcy jest bordnetz a nie gateway. I tam raczej nie ma bezpieczników a jedynie przekaźniki. Czy możesz napisać jaki miał numer i na jaki wymieniłeś?

I to i to jest nad nogami tylko jedno po prawej a drugie po lewej ,tak masz racje pomyłeczek wymieniłem bordnetz przekaźniki były już włożone zakupione ze skrzynką , wymieniłem na wyższy model, a jaki miałem już nie pamiętam. Po wymianie wszystko działa jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze swiatlami lampy xenon przod .w czasie rozruchu silnika zapala sie kontrolka oswietlenia na tablicy i nie gasnie .nie zapala sie raz jedna lampa raz druga lub obie .musze powtarzac czynosc  uruchomieniem silnika ok 5 razy lub jechac bez swiatel.nadmieniam ze elektryk ok roku temu wymienl dwa xenony .moze ktos pomoc rozwiazac problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyświetla kontrolkę na zegarach, to powinien zapisać błąd-zrób skan vcdsem.

Pytanie-masz ori bixenon skrętny, żaden chiñski hid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalne ,skretny elektryk robil cos ale bez rezultatu.wczoraj wracalem z nad morza na jednym swietle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności