Skocz do zawartości
Thomsoon

Dołożenie pakietu Ambiente

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, grzesiek80 napisał:

Jak zdemontować tą lampkę, żeby nic nie uszkodzić? Jeszcze nie próbowałem, dlatego pytam. Jaka dioda tam pasuje, chodzi mi o wielkość.

Ciągniesz w dół,  lampka jest na zatrzaskach. Zwykła dioda 5mm się mieści. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Będę próbował w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.08.2020 o 23:34, SeBa_ napisał:

Skończyłem u siebie ambiente dodając przednią listwę. Wszystko ogarnięte w garażu kolegi @Ysebulba ?

 

Witaj, no faktycznie ładnie to wyszło. Mam odebrać Passata B8 w marcu 2022 i niestety ma tylko ambiente :( pytanie gdzie i za ile można kupić brakującą listwę led na przód i potem to wszystko żeby ktoś znający się na rzeczy złożył? Jestem kompletnym laikiem w tym zakresie stąd moje pytanie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cytowanej przez ciebie wiadomości masz Forumowicza który ogarnia te tematy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2021 o 09:44, Ysebulba napisał:

Radek nie musisz zmieniać listew jeśli Ci się podobają , możesz przełożyć moduły led. 

Czy mógłby mi pan pomóc? Założyłem boczek z podświetleniem ambiente, po podłączeniu okazało się że listwa świeci na niebiesko, ja potrzebuje żeby świeciła na biało, da się to jakoś zmienić czy listwa do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam i ja 😁 ambiente drzwi, pozostaje jeszcze konsola, przy okazji montażu zestawu dołożyłem "warningi" drzwi tylnych, lampki oryginalne vw z modułami od "Tomnika"

Czoła chylę i dziękuję Andrzejowi Ysebulba za profesjonalne przygotowanie listew z LED oraz wsparcie przy montażu. Polecam serdecznie

1d.jpg

2d.jpg

3d.jpg

4d.jpg

Edytowane przez rafaello20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2022 o 16:21, MarKra napisał:

Czy mógłby mi pan pomóc? Założyłem boczek z podświetleniem ambiente, po podłączeniu okazało się że listwa świeci na niebiesko, ja potrzebuje żeby świeciła na biało, da się to jakoś zmienić czy listwa do wymiany?

Prawdopodobnie masz listwę z Passata GTE . Musisz zmienić moduł LED  na biały .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2023 o 10:38, rafaello20 napisał:

mam i ja 😁 ambiente drzwi, pozostaje jeszcze konsola, przy okazji montażu zestawu dołożyłem "warningi" drzwi tylnych, lampki oryginalne vw z modułami od "Tomnika"

 

Wymieniales całe boczki?

U mnie dekory sa zamontowane na jakies metalowe mocno osiedzone spinki. Strach je ruszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przekładałem tylko dekory na te z LED i pochwyty z LED, boczki zostały.

Tak są takie sprytne metalowe spinki, wkładasz cienki wkrętak z wygodnej strony w tą spinkę i wypychasz zatrzask dekoru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ta spnke sciaskac kombinerkami i wypychac na zewnatrz ale nie drgnelo, a spinki sie deformowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściskaj tylko włóż cienki śrubokręt między spinkę a plastikowy kołek i wypchnij !!!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do  grona wymieniłem boczki tył na takie z roletami kupiłem takie z oświetleniem ambiente i dokupiłem także przód też ambiente oczywiście z tyłu brak modułów z przodu są podpowiedzcie mi czy jak kupię moduły na tył oraz wiązkę w drzwi to wystarczy aby to zakodowac czy jeszcze coś potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduły, wiązki drzwi, silniki tylnych szyb ( są inne ). Kodowanie . Oczywiście rozmawiamy o białym ambiente .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję za odpowiedź więc zabieram się za kompletowanie. Tak chodzi o pakiet ambiente bez plusa.

Edytowane przez Loziu81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej od razu kolor zakładać? Trochę pojeździsz z białym i będzie "mogłem kolor założyć", znowu koszty i rzeźba. Do koloru starczą 3 kabelki i nic więcej, a tu sterowniki, silniki, wiązki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tomolowski napisał:

A nie lepiej od razu kolor zakładać? Trochę pojeździsz z białym i będzie "mogłem kolor założyć", znowu koszty i rzeźba. Do koloru starczą 3 kabelki i nic więcej, a tu sterowniki, silniki, wiązki...

Zależy co chcesz osiągnąć ... Należy zwrócić uwagę że kolega ma auto z 2016 roku więc z 90% prawdopodobieństwem będzie BCM do wymiany . A jak będzie chciał mieć jak w oryginale to i tam musi mieć sterowniki, żeby sterować podświetlaniem klamek i pochwytów . Inna rzecz to koszt listew RGB .

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, jestem nowy i mam pytanie z innej "beczki" ;-) otóż jestem posiadaczem VW Passat B8 z 2021 w którym jest zwykłe ambiente tzn. mam podświetlenie klamek, pedałów i listwy w drzwiach przód i tył. Czy jest szansa aby to zaprogramować np. na kolor niebieski w tym sanie jak jest czy muszę dokupić inne ledy itd. Dziękuję i Pozdrawiam Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie ale ambiente bez plusa mi wystarczy. Dziekuje za podpowiedź że jeszcze bcm muszę wymienić Ysebulba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam, jestem nowy i mam pytanie z innej "beczki" ;-) otóż jestem posiadaczem VW Passat B8 z 2021 w którym jest zwykłe ambiente tzn. mam podświetlenie klamek, pedałów i listwy w drzwiach przód i tył. Czy jest szansa aby to zaprogramować np. na kolor niebieski w tym sanie jak jest czy muszę dokupić inne ledy itd. Dziękuję i Pozdrawiam Sławek

Musisz zmienić ledy dołożyć przewód z bcm do każdej diody RGB i prawdopodobnie bcm również zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności