Skocz do zawartości
Thomsoon

Dołożenie pakietu Ambiente

Rekomendowane odpowiedzi

elo pytanie czy ktos juz z was przerabiał temat podświetlenia uchwytu na kubki i tej półeczki na telefon ? jakieś rozwiazania, etki cokolwiek ? :P :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie uchwytu na kubki - jest rozwiązanie oryginalne z pakietu ambiente  plus 

Półeczki na telefon w oryginale nie kojarzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakies numery cześci co do uchwytu bo ja sam dokładałem i o tym jakoś wtedy nie myślałem :) i jak ktos ma jakieś zdjęcia jak to wygląda :P

Edytowane przez djmisiek
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, djmisiek napisał:

elo pytanie czy ktos juz z was przerabiał temat podświetlenia uchwytu na kubki i tej półeczki na telefon ? jakieś rozwiazania, etki cokolwiek ? :P :D 

Robótki ręczne na przykładzie Golfa 7:

Światłowody w uchwycie na napoje

Oświetlenie schowków

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerów nie chce mi się szukać ale wyglada to tak .D625F561-165D-4370-8726-0D87D1A5A081.thumb.jpeg.b386eb27c3f5bca23207ed13de125416.jpeg90FF07DD-53C5-4ADC-875F-8BB98B0BA764.thumb.jpeg.2f3184b6b74adba61fa37a2d57508b62.jpegE5F1B744-0F2A-4607-A5CE-FE7C32AD8509.thumb.jpeg.ba15af484ab39109ac7d0ad96a5c92a7.jpeg

D2AE8351-89B1-4D1B-B3B8-83AC7D45CC23.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jednostka infotainment 3Q0 035 874 B obsłuży zmianę kolorów ambiente?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O obsłudze ambiente + decyduje bordnetz a nie infotainment .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,pytam bo gdzieś wyczytałem że choć bcm obsłuży na infotainmencie nie będzie możliwości zmiany koloru.

Jaki bcm musi być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli musi być ten czy może być z hardware 034? Rozumiem że wersja high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mozna jeszcze kupić  BCM z końcówką BH i upgraedować  do wersji 245.jeszcze  chyba BM pójdzie  ale nie jestem pewien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, również chciałbym dołożyć do swojego passata passata oświetlenie ambient. Czy znajdę gdzieś internetowy katalog z numerami części a w tym przypadku numerami oem dekorów ambient ? Zadowoli mnie zwykły ambient, przeglądam oferty w necie i widzę, że są takowe listwy ale nie wiem jak odróżnić zwykły ambient od plusa :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy przeróbce ambiente z białego na plus przewód z LIN trzeba ciągnąć z BCM czy ze sterownika dzrzwi?

Reszta instalaci zostaje + i - czy trzeba coś zmieniać? Wiem że przy zmianie oświetlenia stóp z białego na rgb trzeba plus wypiąć z bcm i podłączyć na stałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bcm  , pod warunkiem że Twój bcm obsłuży ambiente +.  Bo mój nie ogarniał i jak policzyłem zakup odpowiedniego bcm + zdjęcie komponentu + kodowanie do mojego auta . To postanowiłem sprzedać graty które już po tę przeróbkę kupiłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bcm obsłuży, a plus i minus zostaje ten który jest tylko LIN trzeba dociągnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lin do do wtyczki „73C” pin 29

plus do bezpiecznika SC8 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ysebulba Czy Ty jeszcze możesz pomoc doposażyć świeżego posiadacza Passata w zwykły ambient w drzwiach i pod tylne fotele? ja z Warszawy wiec trochę do Ciebie mam aale kto wie czy nie warto się przejechać do Ciebie po takie bajery?

zależy jeszcze czy rozmawiamy o tysiącach zloty czy setkach?

Edytowane przez Polothx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz , napisz na prv .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. wszystko podłączone ambiente plus działa,zmienia kolory ale jasność mogę zmieniać tylko suwakiem z drzwi który zmienia jasność paneli drzwiowych i stóp.

Suwak od jasności stóp nie działa. Chyba coś skopałem w kodowaniu,tylko co?

Może ktoś podrzucić mapę adaptacji bcma z ambiente plus? Najlepiej z odisa,ale z vcdsa też może być

Edytowane przez tomolowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik ambiente:

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności