Skocz do zawartości
grzeko

Konfiguracja B8 Highline - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dirve napisał:




Ja osobiście nie zamawiam nowych aut , tylko szukam takich z max 10 000 tys km z ASO , czy to demo , czy to wystawowy. Wiem że dużo w tych autach można dodać i zmienić i bardzo duży rabat wyrwać.

Auto demo - hmm, można trafić dobrze, a może być masakra.

Wiadomo jak jeżdżą klienci , szczególnie przy mocnych silnikach.

Każdy siada i pałuje :-)

Myślisz że można dołożyć Dynaudio ?

Myślałem że to to wymaga położenia zupełnie nowej instalacji. Wzmacniacz, dodatkowe głośniki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grzeko napisał:

Myślisz że można dołożyć Dynaudio ?

Jak najbardziej. W pierwszym passacie zaproponowali mi to, ale ciut mniejszy rabat. Wybrałem większy rabat bo mi słoń na ucho nadepnął i małe różnice są :D 

2 minuty temu, grzeko napisał:

Wiadomo jak jeżdżą klienci , szczególnie przy mocnych silnikach.

Każdy siada i pałuje :-)


Wiesz co zależy jakie ASO i jakie handlowiec. Ale dużo aut jest po szefach Vaga np. czy coś. Naprawdę mój piewrszy passat przejechał sporo kilometrów bez ani jednej usterki a i rozszerzoną gwarancje dostałem etc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z mojej strony, bo temat ciekawy. ASO są tak skore do zmian w samochodach które mają u siebie, to mi się trochę kłóci już po sprzedaży gdzie jak się pytałem o jakieś zmiany to zawsze słyszałem, nie ingerować w to co wyszło z fabryki. Też zastanawiam się czy oni to rzeczywiście tak pięknie robią, że potem nie ma płaczu. Co ciekawego może jeszcze proponowali, że mogli dołożyć do już gotowego auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Coxis82 ja kupowałem autko to mi zaproponowali dołożenie dynaudio i mniejszy rabat. 

Wszystko zależy od ASO i chęci ludzi. 

Oczywiście pewnie wszystkie nie mogę dokładać, ale to co mogę to robią. 

Edytowane przez dirve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dirve napisał:

@Coxis82 ja kupowałem autko to mi zaproponowali dołożenie dynaudio i mniejszy rabat. 

Wszystko zależy od ASO i chęci ludzi. 

Oczywiście pewnie wszystkie nie mogę dokładać, ale to co mogę to robią. 

Mały update odnośnie podlinkowanego 280 ps   Dostałem odpowiedz ze nie ma możliwości dołożenia Dynaudio. 

Szkoda, bo auto ma w 95% taki setup jak chciałem. Brak Discovery pro bym przeżył ale brak dobrego audio będzie mnie drażnił strasznie :-)

Pozostaje skonfigurować coś sensownego w oparciu o silnik 280ps, albo odpuścić 4motion i wziąć 220ps. 

Z tego co piszą urzytkownicy Alltracka (dzięki Shoo) to wyglada na to ze z racji zwiększonego prześwitu bedzie palił porównywalnie z 280 ps. Cena tez jest podobna, wiec wolę mieć więcej mocy :-)

 

 

 

Edytowane przez grzeko
Ortografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, grzeko napisał:

Z tego co piszą urzytkownicy Alltracka

Staraj się używać poprawnej polszczyzny, proszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, grzeko napisał:

dostałem odpowiedz ze nie ma możliwości dołożenia Dynaudio. 

Powiedz im, że mogą zadzownić do ASO Zasada Warszawa Grochowska lub ASO Krotoski Chichy Nadarzyna  i się dowiedzieć jak to zrobić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Aso Krotoski Cichy, tylko ze z Poznania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

ja z opcji w moim aucie (brałem z placu, więc nie miałem dużego wpływu) to jestem bardzo zadowolony z:

  • kamera cofania - tym bardziej, że chowa się pod znaczkiem i jest zawsze czysta. Jeździłem Mazdą 6 i porównując te dwa rozwiązania to kamera w "Pasku" jest prawie jak HD :) 
  • easy open/easy close - rewelacja, zawsze macham  noga albo otwieram pilotem (mam wersje kombi)
  • felga 18" - odebrałam na Londonach 17" i dokupiłem 18" Dartford - od razu lepiej auto wygląda
  • pakiet ambient - w nocy wygląda super przy czym śmieszy mnie, ze lampka w bagażniku jest już zwykła :)))
  • AID - sam nie wiem... <-- ale pomoc, co ? :)
  • nie miałem przyciemnianych szyb  (auto jest czarne, kombi) i torchę mnie to raziło, więc kupiłem na Allegro zasłonki i teraz wygląda bardzo fajnie. Jak byś chciał to poszukam linka do aukcji.

teraz trochę tego, co bym chciał mieć "na pokładzie":

  • otwierany dach - moje marzenie
  • 4x4 - mam wersje 2.0TDI 190km i brakuje trakcji przy ruszaniu
  • pakiet R  zewn - jest fajny ale pamiętaj, że nie będzie możliwości otwierania bagażnika przez machanie nogą - te opcje się wykluczają!!!
  • pakiet R wewn - to tylko kierownica i czarna podsufitka mi się podobają, fotele już nie
  • wentylacja - mam skórzaną tapicerkę (chyba nappa) i w lato jest kiepsko, brakuje wentylacji naprawdę!!!
  • wersja 2.0 TSI 280km 4x4 ;-)

a tak btw to pozdrawiam bo tez pochodzę z Gdyni :)

 

Pozdrawiam,

Piotr

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie passata b8 , tragedia, całe mnóstwo drobnych usterek, skrzypi, piszczy dziury wybierta jak wóz drabiniasty a silnik chodzi gorzej jak w ursusie c 330 :(

Kupiłem ten sxzajs i nie polecam nikomu, serwisowi trzeba udowadniać mankamenty, na skrzypiące zawieszenie smarują tylko tuleje gumowe, na uszkodzenia lakieru przez drzwi , naklejają folię, zanim wymienią parujący reflektor , to trzeba jakieś 10 razy pojechac i udowadniać im , ze lampa jest do dupy, pytam, kto tu ma być mechanikiem, serwis , czy użytkownik. Kup jakiegoś japońca , będziesz bardziej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2018‎-‎03‎-‎22 o 19:43, F_Underwood napisał:

 

  • felga 18" - odebrałam na Londonach 17" i dokupiłem 18" Dartford - od razu lepiej auto wygląd

 

 

 

A czy lepiej  jeździ? Pytam bo chcę zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szybki napisał:

A czy lepiej  jeździ? Pytam bo chcę zmienić. 

cześć,

 

ja byłem pozytywnie zaskoczony, na komfort to nie wpłynęło natomiast opony są szersze i np. przy szybszym ruszaniu jest mniejszy uślizg kół, przy czym ja mam tylko FWD. Ogólnie polecam zamianę, koszt opon tez jest do zaakceptowania a z drugiej strony 17" zostawiłem sobie na zimę i nie muszę wachlować felgami.

 

Pozdrawiam,

 

Edytowane przez F_Underwood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas mnie nie było i w tym czasie wyszło że jednak optymalna będzie wersja z napędem 4x4.

W benzynie wielkiego wyboru nie ma.

Albo Variant z silnikim 280 ps, albo Alltrack 220 ps.

Problem tylko w tym że jak do wersji 280 ps dodam wszystkie dodatki które bym chciał, to auto kosztuje po rabatach ponad 190k :-)

Superba w takim samym, a nawet lepszym konfigu - wersja L&K ma praktycznie wszystko można kupić 25 tyś taniej.

Pytanie czy warto dopłacać tą kasę do Passata.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO roku powiedziałbym, że nie. każdy szuka czegoś optymalnego. Skoda naprawdę to piękne auto - ma kilka wad, brak AID, LED z przedu, podobno gorsze wyposażenie wnętrza. 

Ale....25k piechotą nie chodzi, wersje L&K wyglądają pięknie, raz widziałem wersję SPORT - mega. Passat Varriant to karawan, zero polotu, dla mnie jak jeżdżacy kwadrat. Jeśli chodzi o kombii zdecydowanie wybrałbym Skodę. 

poza tym dla mnie passat to: 

najlepszy środek 

najlepsza skrzynia

najlepsze materiały w klasie ale 

ma....kupę wkurzających rzeczy, na które serwis mówi: TTTM.

nie wiem jak inne marki - trudno mi oceniać. czy wybrałbym jeszcze raz....DOBRE PYTANIE:-)

 

 

ps. ja swojego kupiłem taniej od Skody dlatego passek:-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyposażenia wnętrza. Jeżdziłem i Superbem i Paskiem w kilku konfigach.

Wersja L&K w niczym nie ustepuje Paskowi Highline.  Wygodne fotele, dobre wyciszenie, niezłe audio  - porównywałem Canton z Dynaudio.

Oba systemy grają bardzo podobnie. Tyle że w Superbie nie trzeba dopłacać do Cantona.

W standardzie jest większość rzeczy, za które w Pasku trzeba dopłacać.

Elektrycznie sterowane fotele skórzane z pamięcią, Pakiet drogowy, Duża navi 9,2 cala - identyczna jak Discovery Pro, Instalacja telefoniczna ze slotem na kartę SIM, tuner DAB itd.

Także zagwozdka jest ciężka :-)

Głównym minusem jest brak ledów, bez AID przeżyję. Wyciszone szyby przednie - w Pasku można mieć wyciszone wszystkie.

No i ostatni argument, który może być decydujący - żona mów że Superb w kombi może być, a Variant to kwadraciak do wożenia kartofli :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może wie od czego zależy  ACC że jest do 160 km    a drugie do 210 km/h jak to sprawdzić bez próby drogowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz ACC i ustaw sama prędkość, zobaczysz do ilu się da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wlączasz ACC i przyciskami na kierownicy ustawiasz wartosc predkosci, jak dojdziesz do 210 to posiadasz ACC do 210 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Marek3 napisał:

Witam

Czy ktoś może wie od czego zależy  ACC że jest do 160 km    a drugie do 210 km/h jak to sprawdzić bez próby drogowej ?

Chyba do MY2017 było ACC 160, a później 210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności