Skocz do zawartości
KLICHO

Podłokietnik z miejscem na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do czego dokładnie służy to mocowanie w podłokietniku ? Jak dokładnie tam jest mocowany telefon + tam idzie kabel do tego miejsca od czego on jest od ładowania ? 

 

Druga sprawa czy w B7 była oryginalnie zmieniarka płyt CD ? Bo w B6 i pierwszych CC było w schowku potem były w B7 miejsca w schowku na podlaczenie Ipada ale wersji ze zmieniarką nie widziałem. 

allegro_6476894839_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzieki bo zastanawiam się czy kupić sobie taki podłokietnik z taką funkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ANDRIUBIKER ile dałeś za ten adapter bury i czy masz możliwość połączenia się dzięki niemu przez bluetooth do telefonu samochodu? Bo u mnie problem wygląda tak, że samsunga znajduje bez żadnego adaptera ale Iphona już nie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2018 o 03:22, ANDRIUBIKER napisał:

Ja kupowalem tzw plytke uniwersalna, z racji tego ze mam pod fotelem modul bt ktory sie laczy ze wszystkimi telefonami, a plytka bury robi miJedynie za super szybka ladowarke, i tylko tego oczekiwalem, 

super szybka ładowarke? przeciez tam wpinasz tylko sam kabel usb? nie ma jako tako ładowarki supercharge czy quick charge? sam kabel usb Ci super szybko ładuje? daj no linka do tego cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ANDRIUBIKER Czy możesz podesłać model tego adaptera bo chciałbym kupić to dla siebie. Z góry dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa adapter typu s8 / s9. Właśnie zamówiłem u dystrybutora , koszt 180zł brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem?

 

Ten cały bury s8/s9 daje nam możliwość ładowania przez dwa porty usb np telefonu lub navi? To są jedyne jego funkcje?

Mam podłokietnik z tym uchwytem i tam się właśnie zastanawiałem do czego to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wspomniany adapter ma tylko podwójną ładowarkę. Uchwyt sam w sobie był zaprojektowany w czasach kiedy nie było jeszcze smartfonów, a bluetooth raczkował. Wtedy większość telefonów GSM miało możliwość pracy w trybie "głośnomówiącym" poprzez specjalne złącze wielostykowe. Każdy producent tel. miał inny standard i inne parametry ładowania, a firma Bury (kiedyś THB) produkowała kilka różnych uchwytów, "szytych na miarę". Wszystkie te uchwyty pasowały do złącza które masz w aucie. To była seria specjalnie na VW i nie pasowała mechanicznie do innej serii s8 jaką Bury sprzedawał(a) klientom indywidualnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ****, nigdzie mi mogę zakupić adaptera bury s8/s9 - jest już niedostępny

 

Może ktoś ma na zbyciu, i chcę się pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podpowie czy do tej wtyczki zwanej POP-PORT, przedstawionej przez KLICHO na zdjęciu, można podpiąć coś innego niż fabrycznie montowany tel, na przykład jakiś adapter na usb czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności