Skocz do zawartości
xsylwekx

Otwieranie bagażnika z kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stałem się nowym wlascicielem passata b6 2007rok silnik 2,.0 tdi  i nie otwiera mi sie bagażnik z kluczyka ani z guzika w samochodzie stad moje pytanie co może być przyczyną powiem szczerze ze to moj pierwszy passat i mam mnóstwo pytań wiec szukam kogoś kto sie zna na tych modelach aut z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba sprawdzić vcdsem czy otworzy, potem sam siłownik w klapie, bezpieczniki, to bym najpierw sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu.

Nie mogę otworzyć bagażnika z kluczyka. Przytrzymuję i nie otwiera się. Brak jakiejkolwiek reakcji. Easy open,otwieranie z przycisku na klapie jak również z przycisku na drzwiach kierowcy działa bez problemu. VCDS nie pokazuje żadnych  usterek. 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Vag otwiera? to jest pierwszy krok do sprawdzenia, jeżeli nie otwiera to dawać 12v na zamek i zobaczysz czy działa, jeżeli nie to siłownik do wymiany, jeżeli będzie działał to albo wiązka do siłownika albo moduł komfortu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kwestia kodowania w BCM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej działało a w międzyczasie nic nie zmieniałem w BCM, ale i tak sprawdziłem- wygląda oki.

25 minut temu, pitbul455 napisał:

A Vag otwiera? to jest pierwszy krok do sprawdzenia, jeżeli nie otwiera to dawać 12v na zamek i zobaczysz czy działa, jeżeli nie to siłownik do wymiany, jeżeli będzie działał to albo wiązka do siłownika albo moduł komfortu

Ale bagażnik w pozostałych sytuacjach otwiera się bez problemu. Otwiera się z "nogi", otwiera się z przycisku na drzwiach kierowcy, otwiera się z przycisku na klapie. Chyba można wykluczyć siłownik i wiązkę, bo nie działałoby w ogóle. Chyba. Kamera cofania też się otwiera.

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie masz w schowku z przodu przycisku blokującego klapę? Może przez przypadek go wcisnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w samochodzie i nie mam pojęcia o czym mówisz. Nie mam żadnego przycisku oprócz dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera.

 

Edytowane przez mkpol
Przestań cytować posty, pod którymi bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedziałem w CC nawet, ale myślałem, że może coś takiego tam masz:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykaniec. To zupełnie inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności