Skocz do zawartości
crosscs3

Parowanie iPhone 6s z fabrycznym bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w sparowaniu mojego telefonu z fabrycznym Bluetooth który posiadam w swoim Passacie. Kiedyś dawno temu miałem LG G3s, który udało mi się połączyć z Bluetooth i wszystko działało bezproblemowo. Później jednak przez pewien okres czasu nie byłem użytkownikiem tego Passata a w tym czasie zdążyłem przeskoczyć na iPhone 6s i tutaj pojawia się problem:
1. FIS po wybraniu opcji "Connect" cały czas próbuje połączyć się z LG G3s - jak mniemam zapamiętał sobie ten telefon i dlatego próbuje nawiązać połączenie z tym właśnie urządzeniem

2. Po wybraniu Device Search nie znajduje żadnego kompatybilnego telefonu do połączenia - BT w iPhone uruchomiony

3. Jak usunąć zapamiętane urządzenie? Może to w tym leży problem? 

4. W podłokietniku mam "adapter/miejsce na telefon (Nokia)" z napisem "Activate Bluetooth" - model na odwrocie 3C0051435T, fabryczna naklejka z logiem VW więc po przegrzebaniu wielu tematów wnioskuje, że z tym adapterem wszystko powinno hulać.. a jednak nie hula dlatego błagam was o pomoc :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem, że nie mam takiej opcji... Jakieś inne rady? 
Mam 3 opcje: 
Connect

Device Search

SOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz ios-a? Bo jeśli 11, to może jakiś bug. Spróbuj go zresetować home+power aż ekran zgaśnie i puszczasz home tel się bootuje, z poziomu ip nie wykrywa ci passata? Mam radio pioonera po bt i z poziomu iphona się łączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2018 o 14:57, Kuba2000 napisał:

Jakiego masz ios-a? Bo jeśli 11, to może jakiś bug. Spróbuj go zresetować home+power aż ekran zgaśnie i puszczasz home tel się bootuje, z poziomu ip nie wykrywa ci passata? Mam radio pioonera po bt i z poziomu iphona się łączyłem.

Nie pomaga... Nie wiem już czy to wina telefonu czy BT w aucie. Nie mam innego tel żeby to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IOS nie ma R-SAP, a auto z 2007r. nie ma modułu z HFP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności