Skocz do zawartości
mlodydy

Brak pozycji navi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wgrałem mapy do swojego radia RNS510 i w nawigacji wybieram punkt docelowy, jednak mapa pozostaje w miejscu w którym pojazd znajdował się jakieś 2 miesiące temu. Wyznacza trasę od tego miejsca jednak nie ma ruchu na mapie i nie pokazuje aktualnej pozycji, co za tym idzie nie pokazuje również przemieszczenia się pojazdu. Moje pytanie brzmi następująco. Czy to może być jakiś błąd z softem?  Ewentualnie nie podpięta jakaś wtyczka od anteny GPS? Jeżeli tak to jak ja znaleźć. Navi na pewno wcześniej działało. Na wyświetlaczu nie pojawiają się żadne informacje odnośnie wyszukiwania i znalezionych satelit. Nie wiem czy powinny się wyświetlać czy nie. Natomiast nie ma żadnego ruchu. W radiu wgrany jest soft 5238. Czy jest możliwość żebym przeszedł na niższy i ewentualnie jeszcze raz spróbował? Urządzenie kończy się numerem na L więc ten soft powinien działać bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić downgrade.

Ale najpierw sprawdź w ustawieniach, ile satelit widzi navi? Jeśli zero, tzn że najpewniej antena jest do wymiany-miałem to u siebie. Kupiłem używana ori antenę z Touarega i jest u mnie git :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krawcol82 napisał:

Zawsze możesz zrobić downgrade.

Ale najpierw sprawdź w ustawieniach, ile satelit widzi navi? Jeśli zero, tzn że najpewniej antena jest do wymiany-miałem to u siebie. Kupiłem używana ori antenę z Touarega i jest u mnie git :-)

A jak sprawdzić ile widzi satelit? Bo właśnie ta informacja sie nigdzie nie wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności