Skocz do zawartości
mlodydy

Brak pozycji navi

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
    Rok prod: 2009

Witam

Wgrałem mapy do swojego radia RNS510 i w nawigacji wybieram punkt docelowy, jednak mapa pozostaje w miejscu w którym pojazd znajdował się jakieś 2 miesiące temu. Wyznacza trasę od tego miejsca jednak nie ma ruchu na mapie i nie pokazuje aktualnej pozycji, co za tym idzie nie pokazuje również przemieszczenia się pojazdu. Moje pytanie brzmi następująco. Czy to może być jakiś błąd z softem?  Ewentualnie nie podpięta jakaś wtyczka od anteny GPS? Jeżeli tak to jak ja znaleźć. Navi na pewno wcześniej działało. Na wyświetlaczu nie pojawiają się żadne informacje odnośnie wyszukiwania i znalezionych satelit. Nie wiem czy powinny się wyświetlać czy nie. Natomiast nie ma żadnego ruchu. W radiu wgrany jest soft 5238. Czy jest możliwość żebym przeszedł na niższy i ewentualnie jeszcze raz spróbował? Urządzenie kończy się numerem na L więc ten soft powinien działać bez zarzutu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010

Zawsze możesz zrobić downgrade.

Ale najpierw sprawdź w ustawieniach, ile satelit widzi navi? Jeśli zero, tzn że najpewniej antena jest do wymiany-miałem to u siebie. Kupiłem używana ori antenę z Touarega i jest u mnie git :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
    Rok prod: 2009
    1 minutę temu, Krawcol82 napisał:

Zawsze możesz zrobić downgrade.

Ale najpierw sprawdź w ustawieniach, ile satelit widzi navi? Jeśli zero, tzn że najpewniej antena jest do wymiany-miałem to u siebie. Kupiłem używana ori antenę z Touarega i jest u mnie git :-)

A jak sprawdzić ile widzi satelit? Bo właśnie ta informacja sie nigdzie nie wyświetla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta