Skocz do zawartości
nico851

Passat b7 brak modułu bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Mój błąd w pisaniu myślałem inaczej i pisałem też inaczej przepraszam... Jak autko kupiłem nie miałem modułu pod fotelem pasażera lecz dokupiłem moduł który napisałem wyżej lecz mnie ten zasięg denerwuje... Czyli moduł który mi podałes będzie spełniał moje wymagania mam rozumieć? Nie kradnie sim? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale tak patrzę i trochę kosztuje... A nie ma czegoś troszkę z niższej półki? Chodzi o to że kupiłem już jeden i pewnie poleci w szafę i kasa w błoto. A ten o którym piszesz jest drogi trochę. Hmm jest tyle modeli tych modułów jak to możliwe że wszystkie kradną sim... Czy po prostu nie będzie wyświetlania na radiu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie. A moduł 7P6 035 730 L co o tym byś myślał? Wychodzi że jest nowszy od wersji J. Tylko nie wiem czy też nie kradnie sim. Tutaj jest rozpiska modułów:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting

I jest tam ten z literką L i widzę że pod rSAP jest znak zapytania więc nie bardzo rozumiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ten mój moduł odpada bo na pewno nie chce z rSAP bo to jest głupota trochę całkowicie blokuje telefon za dużo minusów. I to potwierdzi większość użytkowników. Co do różnicy cen to jest nie duża między L a J, uwierz że jeżeli by mi się trafił taki jak posiadasz ty to bym kupił bez zastanowienie ale około 750 zł trochę mnie przeraża:) oczywiście mówię o używce. Będę coś szukał szkoda tylko że zakupiłem to ustrojstwo i teraz będzie kurz zbierało:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz. Ok dzięki ci wielkie za odpowiedź. Będę poszukiwał takiego jak posiadasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejmowanie karty SIM można wyłączyć, z tego co wiem NAPEWNO w moim module ;) tez mnie to denerwowało i ogarnąłem. VCDS potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł kupiony i zmieniony na 7P6035730N i spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony. Dorwałem za 600 zł. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przepłaciłeś, bo na alledrogo są tańsze, ale najważniejsze, że spełnia oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj chociażby jeden link z allegro gdzie widziałeś taniej. Bo przeszukałem całe allegro i nie stety, wszystko powyżej 700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie nr modułu w wyszukiwarce allegro i znajdź.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7242608925

Pozostałe z tym nr są za 590-599zł.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. No to ja nie wiem jak szukałem. Bajka już teraz za późno. Ale dzięki za cyne. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2018 o 23:19, xydeify napisał:

Przejmowanie karty SIM można wyłączyć, z tego co wiem NAPEWNO w moim module ;) tez mnie to denerwowało i ogarnąłem. VCDS potrzebny.

Wystarczy przełączyć z trybu premium na tryb zwykłego BT. Jest w ustawieniach modułu. Przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności