Skocz do zawartości
GrzemskiP

Dziwne świszczenie i pukanie na zimnym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miał może ktoś podobny problem? dziwny dźwięk tylko na zimnym silniku i to nie codziennie, po przejechaniu kilku kilometrów dźwięk znika, dzwoniłem do serwisu kazali mi podstawić samochód na dwa dni żeby był zimny więc narazie podziękowałem. Samochód ma przejechane 20 000km, półtorej tygodnia temu samochód był na pierwszym przeglądzie i nie było żadnych zastrzeżeń. 

 

Edytowane przez GrzemskiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Też na razie nie jestem przekonany to co jest i nie mam jak odstawić auta na 2 dni to serwisu. Wydaje się że to albo pasek osprzętu albo może jakiś napinacz rozrządu dał ciała... Być może w mrozy się to szybciej ujawnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mike2 napisał:

Mam to samo. Też na razie nie jestem przekonany to co jest i nie mam jak odstawić auta na 2 dni to serwisu. Wydaje się że to albo pasek osprzętu albo może jakiś napinacz rozrządu dał ciała... Być może w mrozy się to szybciej ujawnia. 

Właśnie odebrałem samochód z serwisu, okazało się że to rolka napinająca pasek rozrządu. W moim przypadku na szczęście zostało to naprawione w ramach gwarancji, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GrzemskiP napisał:

Właśnie odebrałem samochód z serwisu, okazało się że to rolka napinająca pasek rozrządu. W moim przypadku na szczęście zostało to naprawione w ramach gwarancji, pozdrawiam 

Dzięki za info. Tak podejrzewałem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GrzemskiP napisał:

Właśnie odebrałem samochód z serwisu, okazało się że to rolka napinająca pasek rozrządu. W moim przypadku na szczęście zostało to naprawione w ramach gwarancji, pozdrawiam 

Ile czasu potrzebowało ASO na zrobienie naprawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Thomsoon napisał:

Ile czasu potrzebowało ASO na zrobienie naprawy ?

Nie jestem w stanie tego określić, od piątku siedziałem w ASO  żeby silnik wystygł, niestety się to nie udało, zostawiłem samochód na noc, poszedłem w sobotę rano. Dźwięk się pojawił, także samochód został. Do odbioru był w poniedziałek o 16. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli troche im zeszło... 

Pytanie jednak czy robili z tym problem czy może próbowali zbyć na początku temat. Jak to w ASO- ten typ tak ma/pogoda nie taka/zupa była za słona itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Thomsoon napisał:

Czyli troche im zeszło... 

Pytanie jednak czy robili z tym problem czy może próbowali zbyć na początku temat. Jak to w ASO- ten typ tak ma/pogoda nie taka/zupa była za słona itp.?

Raczej nie, w moim ASO #VolkswagenCentrumWrocław pracują bardzo pomocni doradcy serwisowi, niczego nie bagatelizują wręcz przeciwnie, zawsze wyjaśniają moje wątpliwości, nigdy nie usłyszałem czegoś w stylu ten typ tak ma itp, Ogólnie jak szukałem samochodu odwiedziłem kilka salonów VW i nigdzie nie trafiłem na ludzi z takim podejściem do klienta. :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności