Skocz do zawartości
mr.cin

Dołożenie pakietu Chrom do Trendline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem VW Passata B8 Variant, niestety kupiłem wersję Trendline że względu na relatywnie dobry stan, mały przebieg i bogate wyposażenie. 

Niestety z zewnątrz autko nie posiada pakietu chrom, lakier LB5J niebieski wg mnie potrzebuje do pełni szczęścia chromu. 

Czy ktoś z Was dokładał chromy w zderzak, ramki wokół szyb oraz wymieniał religii na chrom? 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. 

Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na chromy z 2015/2016 bo to pruchno, temat już jest poruszany od kawałka czasu na forum, sam się zastanawiam nad przełożeniem dolnych chromów na czarne elementy lakierowane od comfo/trend. bo po pierwszej zimie i po umyciu samochodu można się było własną pieścią zajeb... oczywiscie VW nie widziało problemu i nie udzielali zadnych reklamacji na chromy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o listewki chromowane wokół szyb że są tandetne? Jeżeli tak to ja nie mam z nimi żadnych problemów a auto garażowane pod chmurką i nie mam absolutnie żadnych skaz na nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dolne listwy w highline to próchno i jeszcze znaczki VW z przodu i z tyłu, listwy dookoła okien i relingi są ok.

Ale VW miało specjalną akcje serwisową dot. chromów żeby odrzucać wszystkie reklamacje jak leci /już pisałem o tym/.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zero problemów. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromy jak to chromy, pamiętam przy moim poprzednim VW CC Highline też miały tendencję do "utleniania się".
Tak czy inaczej chciałbym teraz B8 Varianta przyozdobić w chromy, wczoraj wysłałem zapytanie do ASO i.... uważajcie, 7000zł za pełen pakiet chrom, jednakże nie odpowiedzieli czy będzie to kompatybilne ze zderzakami Trendline...

Swoją drogą widziałem sporo listw na popularnych portalach ogłoszeniowych, potrzebuje tylko informacji jak się zabrać do listew i ramek wokół szyb żeby nic nie uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jak na ironię ja bym się ich pozbył szczególnie te na dole, są b.ciężkie do utrzymania nawet jak się o nie dba . Szkoda, że nie ma opcji highline bez tych chromów.

Tak samo kwestia tych listew progowych. Dobrze że obkleiłem folią bo bym miał porysowane zwłaszcza z tyłu jak dzieciaki wchodzą itd.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kubek197878 napisał:

hehe jak na ironię ja bym się ich pozbył szczególnie te na dole, są b.ciężkie do utrzymania nawet jak się o nie dba . Szkoda, że nie ma opcji highline bez tych chromów.

Tak samo kwestia tych listew progowych. Dobrze że obkleiłem folią bo bym miał porysowane zwłaszcza z tyłu jak dzieciaki wchodzą itd.

Wrzucisz jakąś fotę z tym oklejeniem? Muszę coś z tym zrobić bo mi syn auto katuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej weź zwykłą szeroką taśmę bezbarwną i przyklej na dwie warstwy i też będzie ok. Jak to zrobisz dokładnie to nic nie widać że jest folia. Okleiłem tak progi tam gdzie lakier też jest i teraz żona szpilkami nic nie porysuje :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepnę się pod temat, chciałbym wymienić listwy w swoim Passacie B8 2016 kombi z chromowanych na czarne, czy jest to skomplikowana operacja?

Listwy trzeba wymienić czy można np. polakierować na czarno?

Chodzi mi o wszystkie elementy chromowane a nie tylko listwy na drzwiach

Edytowane przez ital

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności