Skocz do zawartości
MARCIN.

niskie cisnienie paliwa na rampie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z passatem 1.6 tdi cr 2011r 199tkm -NISKIE CISNIENIE PALIWA NA RAMPIE

Pompa CR była w Turbo-Tec Jaworzno, podobno najlepsza firma w kraju. Wynik=stan pompy idealny!!

Wtryski sprawdzane w Bosch-serwis podobno ok. Cała listwa z czujnikiem i regulatorem podmieniana.

Pompa w zbiorniku sprawdzana przez mechanikow , ciśnienie podobno 5bar .

Bosch rozłożył ręce oddał auto dalej z tym samym problemem.

Passat powędrował do innego warsztatu , tam chłopaki tego samego dnia stwierdzili opilki w układzie paliwowym ,paliwo strasznie mętne . Pompa poleciała ponownie do Turbo-Tec po nieco nerwowej z mojej strony konsultacji. Wynik=nadal twierdza ze stan idealny.

Wypłukany cały układ paliwowy , ponownie nowy filtr paliwa,auto przejechało 200km max 160-170kmH WIĘCEJ  NIE DAŁ RADY. i ponownie problem. Kontrolka swiec zarowych, engine fault.

Z rana odpala od strzała i po sekundzie zaczyna falowac obrotami i zachowuje się jak by miał zgasnąć .

Dodam ze ma przebłyski, wiadomo wpadnie w tryb awaryjny po kilku km auto zgaszę ponownie odpalę i potrafi być ok nawet cały dzien. 

Nie ma reguły cieply zimny po prostu komedia jeżdzi jak mu się podoba z tym że na zimnym jest najgorzej.

Silnik momentami wydaje taki dziwiek coś jak się z plaka odpala.

Ktoś ma jakieś pomysły ? graty nie są tanie wolałbym ślepo nie celować .

Auto Polski salon , nigdy nie rozbite i nic kombinowane. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś stwierdzam że auto po postoju cało nocnym odpala od strzala na sekundę i gasnie ,tak z 15 razy i dopiero zaczyna pracować .

Reszta bez zmian. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem samochód przechodzi w tryb awaryjny brak mocy po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy po podłączeniu do komputera pokazuje błąd POO87OO NISKIE CISNIENIE PALIWA NA RAMPIE jaka morze być przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, mam podobny problem - odczytany błąd P008700 - Ciśnienie w zasobniku paliwa/ciśnienie w układzie za niskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności