Skocz do zawartości
dawid88

Brak doświetlania drogi, błąd żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy w tej grupie i chciałbym poradzić się Was w pewnej sprawie. Jestem posiadaczem passata cc z 2010 roku i od tygodnia mam problem z doświetlaniem drogi, a mianowicie chodzi o to że pewnego razu gdy wracałem do domu to padło mi doświetlanie z prawej strony i od razu wyskoczył błąd żarówki na liczniku, w pierwszej chwili pomyślałem ze spaliła się żarówka bo dosyć często się włącza ale niestety to nie było to. Wczoraj wymieniłem żarówki w obu halogenach i niestety z lewej strony włącza się normalnie a z prawej nadal wyskakuje błąd. Dodam, że gdy włączę światła ręcznie to włączają się z obu stron normalnie. Może doradzicie co to może być i gdzie szukać? Z góry dziękuję :)   

Edytowane przez dawid88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim odczytaj błędy z modułu BCM/Bordnetz bo skoro pojawia ci się ikona spalonej żarówki to znaczy, że ten moduł rozpoznaje jakiś błąd związany ze światłami ale jaki konkretnie to się dowiesz jak podłączysz auto do kompa.

Druga sprawa to tytuł twojego pierwszego, jak widzę, "posta" - zmień go aby był bardziej konkretny i zgodny z zasadami obowiązującymi tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podpowiedź. Po podłączeniu się odezwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy CC nie miał doświetlania zakrętów w głównym reflektorze? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie wiem, czytając różne opinie też się z takimi spotkałem. Od kąt kupiłem auto są w halogenach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności