Skocz do zawartości
KLICHO

RNS 315 na RNS 510 R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do wymiany mojego RNS 315 na RNS 510. Proste pytanie mając navi w tym + zestaw głośno mówiący itp. Główne pytanie na jaką wersje wymienić wiem że wersja P to jest to samo co wersja R tylko że nie ma SSD. Może warto dopłacić do wersji z SSD. Ostatnio na takiej nawigacji się bawiłem to poruszanie się po niej jest dużo płynniejsze reakcje sa natychmiastowe. Tylko czy mój GETEWAY obsłuży nowszego RNS 510 czy nie bardzo ?

Drugie pytanie aby nie zaśmiecać forum. Mam licznik z białym menu chciałbym wrzucić Premium w kolorze. Jakie liczniki podejdą do mnie ? Trzeba prowadzić dodatkową wiązkę ? Patrząc po wykresach liczników końcówka C H F podchodzą. Fajnie by było z menu PL wiec chyba C H F ?

Instruments.VW.Passat.3C.B6.jpg&key=c41b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając radio na rns510 stracisz zestaw głośnomówiący. Żeby go mieć, musić dołożyć moduł telefonu i okablowanie - z tego powodu sam nie biorę się za wymianę :)

Twoje auto obsłuży każdego rnsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty byłeś w jego aucie i wiesz, że nie ma modułu?

Wiele aut z roku 11-13 ma rns 135 i moduł telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie jak sprawdzic ten modul czy mam? Z telefonem sie laczy teraz bez problemowo muzyke przez BT spokojnie puszczam glosem tez wyznaczam w nawigacji adresy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj pod fotel pasażera. Albo nie znajdziesz nic - czyli płaską podłogę, albo "coś" zabudowane plastikiem/styropianem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności