Skocz do zawartości
andrew8674

Regulacja świateł / lamp

Rekomendowane odpowiedzi

,chociaż wybrałbym Osram Xenarc.

Takie były wsadzone i jak bym wiedział takie bym kupił.Co do regulacji to jeśli chodzi o wysokość to są dobrze ustawione według urządzonka u diagnosty.Tylko teraz po przeczytaniu które pokrętla są od czego wiem ze mi kręcił baran górnym czyli prawo lewo w lewej lampie a w prawej szczęście w nie szczęściu górne pokrętło się kreci na bolcu od regulacji i nic nie poprzestawiał a wysokość poprawiłem potem już sam dolnym. Jak teraz sprawdzić ile lewa lampa za bardzo ucieka na prawą strone ?

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie lapm soczewkowych, chciałbym zakupić lampy z soczewkami na H7/H7 tylko nie wiem jak to bedzie świciło proszę o wasze opinie jeżeli ktoś to ma założona w swoim passku (B5-96-00-rok) Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz

 

PS.- dodaje link z aukcji tych lamp co chciałbym zakupić : http://allegro.pl/lampy-przednie-vw-passat-b5-96-00-soczewka-ring-fk-i2922646223.html#tabsAnchor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam również problem z regulacją jednego reflektora. Odpadło pokrętło regulacji i plastikowa zębatka.

Czy to się da przełożyć z innego reflektora? Pomyślałem, że kupię używany reflektor nawet w kiepskim stanie i przełożę te elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie znajduje sie regulacja swiateł

pasasr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że ręczna regulacja przedniej lampy ( ta pod maską, na klucz imbusowy ) jest urwana, mogę złapać koniec soczewki i ruszać nią góra / dół. Czy jest jakiś sposób na naprawę tego problemu czy zostaje tylko wymiana lampy na sprawną ? Bi-xenon w polifcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przez tyle czasu znalazłeś ale służę pomocą :D W tych dwóch otworach, zaraz pod uszczelką masz śrubki na imbus. Są to dwie regulacje lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy silniczki do regulacji reflektora można stosować zamiennie, czy do danego reflektora konkretny silniczek musi być ? Numery silniczków mają różne litery na końcu. Mocowanie jest takie samo, tylko czy długość trzpienia się nie różni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności