Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

To jest pierwsze wrażenie. W rzeczywistości daje duże pole do osiągnięcia potrzebnego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom RS dziękuję bardzo. Rzeczywiście pierwsze wrażenie jest ciężkie,ale możliwości sa moga duże. Juz złapałem co i jak. Jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na AA 7.1. Usuwa wszystkie programy "niestandardowe"(screen2auto, Fermata, CarStream itp ). PhenotypePatcher  nie pomaga, przynajmniej u mnie. Powrót do AA 7.0 rozwiązuje sprawę. Niestety twórca kapitalnych udogodnień,  Extras For AA, Wallpapers For AA, AA AIO TWEAKER chyba zaprzestał rozwijania aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamontowane radio android w volksvagenie golfie 5. Został wymienioniony can geteway na nowszy z powodu poboru prądu co przyniosło pożadany skutek. Problem natomiast pojawił się w nawigacji yanosik zainstalowanej w radiu, gdyż po włączeniu jej lektor zaczyna mówić i odrazu ucina głos wyłączając również głos z radia nie włączając go ponownie. Wcześniej był ściszany głos w radiu i z nawigacji był normalny. Nawigacja google maps działa poprawnie. Zna ktoś może przyczynę braku głosu w yanosiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2021 o 11:47, Tom RS napisał:

Uwaga na AA 7.1. Usuwa wszystkie programy "niestandardowe"(screen2auto, Fermata, CarStream itp ). PhenotypePatcher  nie pomaga, przynajmniej u mnie. Powrót do AA 7.0 rozwiązuje sprawę. Niestety twórca kapitalnych udogodnień,  Extras For AA, Wallpapers For AA, AA AIO TWEAKER chyba zaprzestał rozwijania aplikacji.

Ja bym powiedział że już AA 7.06 psuje całą przyjemną użyteczność. Natomiast dzięki urządzeniu AAWireless (które testuje na nie zrootowanym telefonie) wszystko działa jak należy i to bezprzewodowo.

Powrót do AA 6.9.6 rozwiązuje tymczasowo problem.

Edytowane przez stefan1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, stefan1k napisał:

Ja bym powiedział że już AA 7.06 psuje całą przyjemną użyteczność. Natomiast dzięki urządzeniu AAWireless (które testuje na nie zrootowanym telefonie) wszystko działa jak należy i to bezprzewodowo.

Powrót do AA 6.9.6 rozwiązuje tymczasowo problem.

Czy te AAWireless działa jako sama aplikacja czy trzeba mieć to urządzonko do komunikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wersja 7.06 spowodowała że zniknął Car Stream i inne niestandardowe aplikacje. Powrót do wersji 6.9 unormował wszystko,jednak u mnie przestała się wyświetlać w prawym górnym rogu temperatura na AA. Gdzie szukać tego ustawienia??

Edytowane przez lubowitz78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Posiadam zrootowanego Samsunga A10 i nie wiem dlaczego przy Yanosiku i uruchomieniu opcji odtwarzania dzwiekow przez kanał rozmow nie słychać samego początku tylko po kilku sekundach. Jest to bardzo irytujące gdzie słyszy się komunikaty od połowy. W drugim telefonie Samsung A02s działa bez zarzutów. Sprawdzałem ustawienia Yanosika i w jednym I drugim telefonie są takie same. 

Pomoze mi ktos z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem zaczął się po aktualizacji AA, a więc zakładam że winna jest wersja AA na telefonie. 

Czekam, aż wydadzą poprawkę na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2021 o 23:14, twinsen napisał:

Indiegogo, wyszukaj w Google.

Witam,

Kupiłem ostatnio Indiegogo , niestety po podłączeniu pokazuje mi komunikat :" nie nawiązano połączenia , wbrany profil nie jes obsługiwany przez  AA LUB NIE JEST WŁĄCZONY " co robię nie tak, że nie mogę się połączyć bezprzewodowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było, ale jeśli już ktoś wgrał MIB2 Toolbox to w najnowszej wersji jest już dostępny skrypt na równoczesne działanie dwóch nawigacji: VW na Active Info Display i nawigacji z Android Auto na ekranie głównym.

Należy użyć tej opcji:

 

Navi_podwojne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Freddieskąd masz wersję 4.5 toolboxa?

Na githubie widzę dalej jako najnowszą wersję 4.1, a w niej jeszcze brak tego skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saper_wroc

 

Ściągałem z  Githuba

https://github.com/jilleb/mib2-toolbox - klikam na zielony guzik Code i wybieram "Download ZIP"

lub link bezpośredni:

https://codeload.github.com/jilleb/mib2-toolbox/zip/refs/heads/master

w pliku metainfo2.txt jest chyba błędny opis że to wersja 4.11

 

w każdym razie zawiera skrypt i jest on w katalogu:

mib2-toolbox-master\Modifications\Lsd\NavActiveIgnore.jar

 

Edytowane przez Freddie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MIB2 ze starym firmware. Przy odpalonym AA podczas rozmowy przychodzącej z Telegrama lub Whatsappa nie pokazuje się automatycznie okienko odbioru połączenia na FISie. Nawet jak manualnie przełączę to i tak nie mogę odebrać połączenia. Muszę je zaakceptować na telefonie. Czy zmiana firmware na najnowszy coś zmienia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej problemy tkwią w AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku raczej to nie AA jest temu winne, ponieważ w mojej służbowej Toyocie ten problem nie występuje.

Edytowane przez leszekgd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa (MIB2 High)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności