Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

dziś przyjrzałem się problemowi. Wyjeżdżając do pracy miałem 94% naładowania. Po ok 40min telefon dobił do 100% i AA się rozłączyło. Czyli jest to faktycznie powiązane z notyfikacjami :/

Wersję sprawdzę, Mi5 z ostatnim Miui Polska , android 8, faktycznie AA instalowane z apk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróć telefon do ustawień fabrycznych powinno pomóc.  Mi często w Samsungu po różnych aktualizacjach coś nie działa. 

Edytowane przez mkpol
ostatni raz proszę, nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2021 o 20:22, brzoza188 napisał:

Witam , którą wersje Magiska Pan zainstalował?

 

mam ten sam problem nie działa dotyk w screen2aut

Dopiero teraz odczytałem tą wiadomość. Sprawdzona działająca wersja magisk to 20.4. Być może ver. 22.0 też już działa, nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam zrootowany tel. Chciałbym zrobić żeby wszystko mi działało np yt itp. Nie przeglądałem jeszcze całego tematu. Instrukcja Deana jest z 2018 r. Pewnie dużo się zmieniło od tamtego czasu. Można się zastosować do tego pierwszego postu czy trzeba coś inaczej zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2021 o 08:24, Kucharp napisał:

Mam od jakiegoś miesiąca - działa wyśmienicie. Podłączasz i działa ;] 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam problem, zmieniłem telefon na Xiaomi Redme Note 10 pro no i zaczął się problem.

Po podłączeniu po kablu do auta, nie działa Android Auto :( . Kombinuję jak koń pod górkę i nic nie mogę wymyślić . Naczytałem się na temat podwójnych aplikacji, więc zresetowałem cały telefon i nadal nic. Czy ktoś miał taki problem? auta nie zmienię , prędzej telefon :( 

Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej długości masz kabel USB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 0,5 m , na Huawei działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na porządnym długości 25cm. Mi kiedyś na 50cm działał Sony Xperia a teraz dwa różne Samsungi potrzebowały 25cm, bo na 50cm ciągle rozłączało.

Polecam kable firmy Ugreen lub Baseus

 

Edytowane przez Freddie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbuję , wymieniałem 2 kable i nic nie dało, fakt, że obydwa były dłuższe niż 25 cm. Kombinuję już z 3 dni . Po zresetowaniu telefonu połączył się, wszystko ustawiłem tak jak chciał no i działa tylko telefon czyli kontakty itp. ale Android nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, aż ktoś mi na tym forum polecił zastosować krótszy, porządny kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2021 o 17:50, twinsen napisał:

Mam od jakiegoś miesiąca - działa wyśmienicie. Podłączasz i działa ;] 

Czy możesz powiedzieć gdzie to kupiłeś i jaki był koszt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2021 o 16:58, Genas napisał:

Czy możesz powiedzieć gdzie to kupiłeś i jaki był koszt ?

Indiegogo, wyszukaj w Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrociłem właśnie z trasy 2x po 530km. AA ani razu się nie rozłączyło. Tak więc ja nie wiem co go czasami boli, że po 30-40min potrafi się rozłączyć a innym razem po 4h się nie rozłącza. To też moim zdaniem wyklucza problem kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy od jakiegoś czasu mam problem z moim Android Auto. Przeważnie słucham muzyki przez BT z aplikacji Spotify, jednak czasami włączam AA żeby korzystać z mapy i wtedy pojawia się problem, słuchając spotify przez AA dźwięk staje cichszy i jakość zdecydowanie spada, próbowałem już różnych ustawień z oszczędzaniem danych i nic. Wcześniej przed aktualizacją telefonu to sie pojawiało ale gdy wyłączyłem i włączyłem AA było ok. Jakoś dźwięku ponownie sie pogorszyła gdy rozmawiałem przez telefon i zakończyłem rozmowę  i tak w kółko. Po ostatniej aktualizacji telefonu nawet wyłączanie i włączanie AA nic nie pomaga, dźwięk jest cichy i słabej jakości. Czy macie jakiś pomysł w czym jest problem. Z góry dziękuję za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, maciekvrs napisał:

Drodzy koledzy od jakiegoś czasu mam problem z moim Android Auto. Przeważnie słucham muzyki przez BT z aplikacji Spotify, jednak czasami włączam AA żeby korzystać z mapy i wtedy pojawia się problem, słuchając spotify przez AA dźwięk staje cichszy i jakość zdecydowanie spada, próbowałem już różnych ustawień z oszczędzaniem danych i nic. Wcześniej przed aktualizacją telefonu to sie pojawiało ale gdy wyłączyłem i włączyłem AA było ok. Jakoś dźwięku ponownie sie pogorszyła gdy rozmawiałem przez telefon i zakończyłem rozmowę  i tak w kółko. Po ostatniej aktualizacji telefonu nawet wyłączanie i włączanie AA nic nie pomaga, dźwięk jest cichy i słabej jakości. Czy macie jakiś pomysł w czym jest problem. Z góry dziękuję za pomoc. 

Zawsze możesz pobrać starszą wersję AA z APK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podzielę się swoimi doświadczeniami z 4 samochodami i 2 telefonami (do nich różne kable, resety, oprogramowanie, etc.):

1) Skoda Octavia 1.8 TSI z 2017 - tel. Samsung S7 oraz Samsung A32 - radio Bolero (bez navi)

AA działało róznie, od 3-4h bez problemów, to notorycznych problemów z uruchomieniem albo nagłym rozłączaniem po 20-30 min. Zmiana kabla, resety nie pomogły.

WNIOSEK: Niedopracowane oprogramowani radia skody

2) VW Passat 2.0 TSI z 2020 roku - tel. Samsung S7 oraz Samsung A32 - radio MIB3  (navi, etc.)

AA działało bardzo stabilnie na każdym telefonie, na tych samych kablach. Może raz albo dwa coś rozłączyło, ale to były sporadyczne przypadki.

WNIOSEK: Dopracowane oprorgramowani radia VW.

3) Skoda Octavia 2.0 TDI z 2017 - tel. Samsung S7 - radio Bolero (bez navi)

Analogiczne problemy jak w przypadku Skody 1.8 TSI.

WNIOSEK: Niedopracowane oprogramownie radia skody.

4) Kia Stonic z 2021 - tel. Samsung S7

AA działało bardzo stabilnie, bez najmniejszych problemów. NIGDY się nie wyłączyło, nie było resetów. Szybkie ładowanie i płynniejsze działanie niż w samochodach VAG.

 

Po 2 latach z AA, 4 różnych samochodach oraz restartowaniu oprogramowania, zmiany kabli, czyszczenia styków uznałem, że VAG ma problem, bo sprzedaje nam niedopracowane radia w niektórych modelach samochodów. Niech uczą się od koreańczyków póki czas. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o AA i dźwięk, to jest owszem cichszy, ale starczy dać głośniej, ew. ustawić w Dynaudio żeby to po BT było ciszej. Jakość wg mnie jest identyczna.

To i tak leci kodekiem SBC (wątpię czy AA i Dynaudio mają kodek aptX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest tak że jak się da głośniej to będzie ok, jakość niestety jest dużo gorsza. Zupełnie inna dynamika, autko ma 10 głośników z wooferem. I z tego powodu niestety przestałem używać AA choć bardzo bym chciał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Posiadam Android Auto 6.4.6 + Screen2Auto 3.4.6 + Magisk 23.0 i po uruchomieniu jakiejs apki np youtube nie dziala mi dotyk na ekranie samochodu. Normalnie dziala mi przy samym Screen2Auto,ale jak juz uruchomie jakas apk to na niej nie dziala dotyk. 

Pomoze mi ktos w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności