Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, mam AA 6.0, AIO Tweaker, Screen2Auto itd - wszystko ładnie chodzi, czy po instalacji AA 6.1 będę musiał ponownie instalować AIO czy będzie chodzić poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać poprawnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2021 o 13:25, Tom RS napisał:

To właśnie Magisk 21.4 był "winowajcą". Grunt, że działa.

Witam , którą wersje Magiska Pan zainstalował?

 

mam ten sam problem nie działa dotyk w screen2aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ponieważ nie wiem jak mam odpalić  ,,Screen2Auto'', czyjest gdzieś poradnik jak krok po kroku robić zeby działał ?? Zainstalowałem go ale nie wiem jak właczyć obraz w samochodzie z telefonu. AA działa mi z aplikacją bez zarzutów pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć root na telefonie,  to na początek. Zalecam Magisk, nie polecam SuperSU. Instalujesz AA Tweaker i patchujesz Screen2Auto by AA go zobaczył. Następnie w Screen2Auto nadajesz wszystkie uprawnienia o które prosi. Od tego momentu po podpięciu telefonu do AA w menu będziesz widział aplikację Screen2Auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 Mega dziwna sprawa. Wszystko działało prawidłowo, aż do dzisiaj. Po uruchomieniu screen2auto jest czarny ekran. Dotyk działa na radiu, bo widzę to na ekranie telefonu. Spróbowałem odinstalować screen2auto, AA Tweakera i ponownie zainstalować, bez rezultatu. 

Wyczyściłem dane z Android Auto (mam wersję 6.2), cały czas nic. Wczoraj włączyłem systemowego cleanera w telefonie Xiaomi i wyczyściłem jakieś śmieci głównie pliki cache. Może to to coś popsuło? Jakieś pomysły? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2021 o 08:24, Kucharp napisał:

Zamowiony z zeszlym roku czekam. Jak dojdzie dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Koledzy,

mam okazję zakupić VW Passata z 05.2017 z DM Pro na pokładzie. Czy na tym systemie da się odpalić AA, normalnie poprzez podpięcia telefonu po kablu (tak jak to mam miejsce w nowych wersjach sytemu)? Czy trzeba coś dodatkowo aktywować poprzez ASO? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez jerrylux
Sprawa wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Erni1983 napisał:

Czesc. Czy jak juz to wejdzie to bedzie trzeba robic roota telefonu?

Juz możesz korzystać z innych nawigacji jak tomtom go itp.

Niedługo podobno i Yanosik będzie na AA

Po prostu instalujesz i uruchamiasz. Działa  na każdy telefonie powyżej android 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że gdy jeden telefon jest podłączony przez usb z AA to nie możecie się podłączyć drugim przez bluetooth? 

Chciałbym jeden telefon wozić na stałe podłączony do AA a drugi swój osobist do dzwonienia żeby nie podłączać do kabla. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Posiadam zrootowany telefon Samsung Galaxy A10 + Magisk 20.4 i nie dzialaja mi 2 aplikacje:

- google pey, a mianowicie opcja placenia telefonem

- McDonald's

 

Pomoze mi ktos w tym temacie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Erni1983 musisz naprawić safetyNET - w magisk masz test do tego. Musisz poszukać opisu bo dawno to robiłem. Było coś o nadaniu odpowiednich uprawnień na pliki w telefonie, by google pay ich nie mógł nadpisywać. Co do maconalds to możesz spróbować w magisk właczyć opcję HIDE i dodać do niej tą aplikację. Powinna wtedy przestać widzieć roota w telefonie.

@Kucharp wgraj sobie AA tweaker i tam będziesz mógł wyłączyć autołączenie BT. Wtedy będzie ci działał AA z jednego telefonu i BT z drugiego. Ja tak mam. Oczywiście do AA Tweakera potrzebujesz roota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkaliście się z problemem, że AA nagle przestaje działać? Jadę sobie na navi i nagle AA zostaje rozłączone. Przy próbie ponownego połączenia wyskakuje komunikat o problemie z APP Connect. Zauważyłem, że po odpięciu kabla USB i ponownym podłączeniu problem znika. Problem też znika po restarcie fona.

Ostatnio znajomy (akurat użytkuje Opla Astrę) powiedział mi, że u niego AA rozłącza gdy na telefonie pojawi się jakieś powiadomienie. Najbardziej urytujące jest powiadomienie o 100% naładowanej baterii.

Ja u siebie mam telefon na stałe podłączony w schowku stricte pod AA, więc jeszcze nie przyuważyłem czy w momencie zerwania połączenia AA faktycznie jakaś notyfikacja się pojawia. Co nie zmienia faktu, że denerwuje mnie to strasznie i sprawia że AA nie da się używać.

A jak jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wymienić kabel?

U mnie tak się dzieje z CarPlayem, po jakimś czasie bezproblemowego używania nagle zaczynają się rozłączenia. Zmieniam kabel i znowu kilka miesięcy spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałem 2: oryginalny i jakiś noname (bo kątowy). Na obu tak się dzieje. A kolega to sprawdzał na 5ciu kablach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, rodzaj kabla bez znaczenia. Telefon mam trzeci. Android i LineageOS. Wszędzie tak samo. W obecnym Xperia XZ1 problem występuje rzadziej, myślę, że to ze względu na większą ilość pamięci. Zdecydowanie pomaga regularne restartowanie telefonu.

Edytowane przez Tom RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shibby u mnie również rozłącza co jakiś czas. Jeśli masz starszy telefon i sam instalowałeś AA przez APK - upewnij się, że masz aktualną wersję. U mnie wersja z marca i późniejsze zredukowały zwiechy o 75%. Teraz jest na prawdę ok.
Kilka osób potwierdzało, że wymiana kabla na krótki (ale markowy) pomogła.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności