Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej zauważalna zmiana to  nowe (ładniejsze) tapety, inne zmiany są opisane wyżej . Rewolucji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 13:17, Tom RS napisał:

Powinien działać, warunkiem jest zastosowanie AIO Tweaker. Sam Phenotype Patcher już nie wystarczy. Zalecam jednak przejście na Screen2Auto, zawiera zupełnie nowe rozwiązania i możliwości. U mnie daje też większą stabilność działania.

Skorzystałem z AIO Tweaker i udało mi się ponownie uruchomić Screen2Auto. Niestety nie działa dotyk na ekranie radia, może ktoś ma jakiś pomysł? Dzięki

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć o co kaman. Po ostatniej aktualizacji Android Auto przestał działać mi Car Stream w samochodzie. Patch Pheonetype Patcherem nic nie daje. Jakieś rozwiązanie??

Ok już wszystko działa. Zainstalowałem AIO Tweaker i wszystko śmiga:)

Edytowane przez lubowitz78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bodekk napisał:

Skorzystałem z AIO Tweaker i udało mi się ponownie uruchomić Screen2Auto. Niestety nie działa dotyk na ekranie radia, może ktoś ma jakiś pomysł? Dzięki

Piotrek

Zaktualizuj Screen2Auto do ver. 3.4.4. Jeśli to nie pomoże to włącz "Automatic shutdown of SELinux". Jakiej wersji Androida i Magiska używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tom RS napisał:

Zaktualizuj Screen2Auto do ver. 3.4.4. Jeśli to nie pomoże to włącz "Automatic shutdown of SELinux". Jakiej wersji Androida i Magiska używasz?

Dzięki wielkie, działa. Zaktualizowałem do wersji 3.4.4. i włączyłem opcje: "Automatic shutdown of SELinux". Używam najnowszego Magiska 21.4 , Android 10.

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Magisk 21.4 był "winowajcą". Grunt, że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Screen2Auto też trzeba użyć Aio Tweakera żeby działał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdej aplikacji zewnętrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję. Dopracowany jest ten Screen2Auto???Nie ma z nim problemów??

Jakieś podpowiedzi co do ustawień programu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od kilku miesięcy - bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używa ktoś AA wraz z telefonem Xiaomi i dwom kartami SIM? Mam taki problem, że po wybraniu numeru, połączenie nie jest nawiązywane. Zarówno aplikacja telefon w AA jak i w telefonie jakby wisi. Po odłączeniu kabla USB wyskakuje dopiero okno z wyborem karty z której ma nawiązać połączenie. Nie mam tego problemu jak w Discovery Media wejdę w menu Telefon bo tam z automatu używa pierwszej karty.

Jeżeli to ma znaczenie to mam soft Global a nie Europe czyli używam apki Xiaomi do dzwonienia a nie tej oficjalnej Google,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić w Screen2Auto tak żeby obraz z telefonu był wyświetlany na całym wyświetlaczu w samochodzie??

Mam ekran R link 2 i jest on pionowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam wyszukiwanie piosenek w YT Music za pomocą asystenta google?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie z kolei inna sytuacja, na AA5.9 nie wyświetlała mi się mapa google, była tylko strzałka i żadnych ulic. Po aktualizacji do 6.0 mapa magicznie się pojawiła :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei na AA 5.9 nic się nie działo z mapami google i wszystko było ok. Natomiast na AA 6.0 pojawia się właśnie losowo sama strzałka bez ulic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie radzicie z brakiem QuickCharge podczas korzystania z AA? Próbował ktoś może kabla typu Y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kable typu Y sa niezgodne z specyfikacja USB i nie odważyłbym sie ich uzywać bo nigdy nie wiadomo co mozna uszkodzic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/22/2021 at 3:28 PM, shibby said:

jak sobie radzicie z brakiem QuickCharge podczas korzystania z AA? Próbował ktoś może kabla typu Y?

Dla każdej technologii przyspieszonego ładowania potrzebujesz współpracującej ładowarki, kabla oraz telefonu.
Gniazda w samochodach wspierają jedynie standardowy tryb ładowania, do Quick Charge potrzebujesz dedykowanej ładowarki samochodowej. 

Ja do swojego OnePlusa taki zestaw to prawie 200zł a więc używam standardowego ładowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się, czy po update opgramowania MIB3 (np. w ASO można poprosić), pojawi się możliwość Android Auto bezprzewodowo?

Bo fizycznie radio 5GHz u mnie jest, Apple CarPlay działa bezprzewodowo, a AA tylko kablem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam telefon galaxy s9+ z rootem pod android auto i wszystko działa wyśmienicie. Usunąłem z niego bluetooth permanentnie. Natomiast kiedy go podłączam pod kabel by go połączyć z android auto z automatu wyrzuca mi już wcześniej połączony telefon samsung s21+ i niestety ponownie podłączyć go nie mogę. Gdy odłączę s9+ od android auto z automatu łączy mi się telefon s21 z samochodem. W czym tkwi problem, bo już chyba zrobiłem wszystko co się da i nie wiem co robie nie tak. 

20210309_154748.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności