Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Youtube.

Ustaliłem, że Youtube Music działa poprawnie z AA. Warunkiem jest wykupienie subskrypcji?.Nazywają to eufemistycznie: dokonaj rejestracji konta".No, dają 3 miesiące gratis.

Alternatywą jest Youtube w czystej postaci, ale w sposób opisany tutaj:

http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/

Ktoś już przetarł szlak? Mi tel służbowy nie pozwala instalować apk z nieznanych źródeł.

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pytanko czy jest jakiś sposób w discover media auto z roku 2018 żeby android auto bezprzewodowo działało czy to tylko w nowszych jednostkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 30.05.2020 o 00:23, saper_wroc napisał:

Bo dopuszczenie komunikatorów na AA polega na tym że może ci odczytywać wiadomości na głos, a w zamian możesz mu głosowo polecić co ma odpowiedzieć, ikonki brak żeby nie kusiło w czasie jazdy (mimo że to w sumie bez sensu, bo przez to nie można zacząć rozmowy przez komunikatory, a jedynie odpowiadać na wiadomości).

A jaki jest sposób, żeby odczytywanie wiadomości nie odbywało się po angielsku?Tak mam w przypadku Whatsappa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat problem odgórny google - przy którejś wersji AA coś na serwerze namieszali i ludkom na calym świecie zaczęło czytać wiadomości angielskim narodowym, jeszcze nie rozwiązali tego problemu, a to już kilka miesięcy...

A we wrześniu zniknęło mi wskazanie pogody i też jeszcze nie wróciło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodę mam.Sprawdź u siebie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ten poradnik dziala na s8 android 9. Odistalowujac google play mam wersje 13 cos tam. A kolega poleca nizej. Czy ktos testowal to na tej wersji. Chce wiedziec zanim zakupie blokera do aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2018 o 15:06, Dean napisał:

Należy pobrać i zainstalować wersję 3.5 (w momencie pisania tego tutoriala, ta wersja była najnowszą wspierającą dodatki, o których mowa w punkcie 3). 

U mnie nie dziala. Wymusza aktualizacje. Dean co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie AA jest tylko przez USB. W obecnie sprzedawanych MY2020 jest już bezprzewodowo. Ktoś wie co trzeba zrobić by było bezprzewodowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie da.Od któregoś  roku 18 lub 19 jest bezprzewodowo.Wczesniej tylko USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MY2020, więc raczej jest tylko bezprzewodowo, kluczem może być rok produkcji 2019 (ale rok modelowy 2020). W obecnie produkowanych z tego co wiem, już nawet w opisie jest że bezprzewodowo.

Stąd pytam z ciekawości, czy nasi elektronicy ogarnęli już jak zrobić by wgrać np. nowszy firmware czy coś?

Edytowane przez mkpol
Proszę ostatni raz, nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, od dzisiaj nie mam ikony AA Mirror w AA Auto i za Chiny ludowe nie wiem jak mam ją przywrócić, do wczoraj było wszystko ok (była widoczna w ustawieniach i dostosuj aplikacje w menu).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałeś Android Auto do wer.6.0? Rozwiązaniem jest powrót do 5.9 lub "odpatchowanie" AAMirror i innych aplikacji zewnętrznych (Carstream, Fermata, itp.) i ponowne "zapatchowanie" za pomocą AA AIO TWEAKER wer.2.3, link https://github.com/shmykelsa/AA-Tweaker/releases/tag/v2.3. 

Rozważ zastąpienie AA Mirror  nowym Screen2Auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tom RS napisał:

Aktualizowałeś Android Auto do wer.6.0? Rozwiązaniem jest powrót do 5.9 lub "odpatchowanie" AAMirror i innych aplikacji zewnętrznych (Carstream, Fermata, itp.) i ponowne "zapatchowanie" za pomocą AA AIO TWEAKER wer.2.3, link https://github.com/shmykelsa/AA-Tweaker/releases/tag/v2.3. 

Rozważ zastąpienie AA Mirror  nowym Screen2Auto.

Dzięki za pomoc :)

Zainstalowałem 6.0 13 stycznia br., tweaker zainstalowany, screen2auto też zainstalowałem,

pytanie gdzie mam pozmieniać żeby pasek był na dole, ikony na całej szerokości (analogicznie ekran telefonu) - a nie na pół ekranu radia?

20210115_161454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tweaker jest opcja "Wymuś wyłączenie szeroki ekran". U mnie w jednej ze starszych wersji średnio zadziałało, u innych podobno działa. Jak nie pomoże to wyczyszczenie pamięci podręcznej i pamięci danych Android Auto i ponowna konfiguracja.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tom RS napisał:

W Tweaker jest opcja "Wymuś wyłączenie szeroki ekran". U mnie w jednej ze starszych wersji średnio zadziałało, u innych podobno działa. Jak nie pomoże to wyczyszczenie pamięci podręcznej i pamięci danych Android Auto i ponowna konfiguracja.

A miałem na początku to odznaczone i zaznaczyłem niepotrzebnie, thx, mam wszsytko po staremu i gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2021 o 13:40, Tom RS napisał:

Aktualizowałeś Android Auto do wer.6.0? Rozwiązaniem jest powrót do 5.9 lub "odpatchowanie" AAMirror i innych aplikacji zewnętrznych (Carstream, Fermata, itp.) i ponowne "zapatchowanie" za pomocą AA AIO TWEAKER wer.2.3, link https://github.com/shmykelsa/AA-Tweaker/releases/tag/v2.3. 

Rozważ zastąpienie AA Mirror  nowym Screen2Auto.

Mam pytanie odnośnie wer. 6.0 ? w tej wersji AA Mirror nie będzie działał, trzeba wrócić do 5.9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien działać, warunkiem jest zastosowanie AIO Tweaker. Sam Phenotype Patcher już nie wystarczy. Zalecam jednak przejście na Screen2Auto, zawiera zupełnie nowe rozwiązania i możliwości. U mnie daje też większą stabilność działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 13:17, Tom RS napisał:

Powinien działać, warunkiem jest zastosowanie AIO Tweaker. Sam Phenotype Patcher już nie wystarczy. Zalecam jednak przejście na Screen2Auto, zawiera zupełnie nowe rozwiązania i możliwości. U mnie daje też większą stabilność działania.

Czy ktoś dał radę rozkminić ustawienia Screen2Auto - sporo tam tego ? Np. S2Echo funkcja pozwalająca na korzystanie 2 telefonów - ktoś wie jak to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym rozni sie AA 6.0 w porowaniu do wersji 5.xx?? 

 

Warto aktualizowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności