Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz jeszcze prosze, jakiego patcha uzywasz w swoim AA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz na tacy. Wystarczy, że przyjrzysz się uważnie ikonom aplikacji na zdjęciu :)

Aha i żeby nie było ... wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Zrootowany telefon jest gorzej zabezpieczony. Trzeba mieć to na względzie jeśli np. będziesz się chciał w tym zrootowanym i pozostwionym w aucie telefonie logować na swoje konto goole, spotifi czy inne. No i do banku też się z niego raczej nie loguj :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę AA stream w użyciu - zacna apka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały problem z rootem - przy rozpoczęciu wywala błąd FRP lock. Próbowałem tych różnych gierek zręcznościowych co pokazują na youtube, ale nie wychodzi mi to. Na pewno jest jakiś sposób aby zrobić to wgrywając jakiś soft przez kompa, ale nie mogę nic znaleźć. Pomoże ktoś jak prosto zdjąć tą blokadę z samsung S8+ android 9 ?

Byłbym niezmiernie wdzięczny.

 

PS. zabezpieczenie w telefonie mam z 01.04.2020.

Edytowane przez lotkaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem przez TWRP poszło od strzału może spróbuj tym sposobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2020 o 00:23, saper_wroc napisał:

Bo dopuszczenie komunikatorów na AA polega na tym że może ci odczytywać wiadomości na głos, a w zamian możesz mu głosowo polecić co ma odpowiedzieć, ikonki brak żeby nie kusiło w czasie jazdy (mimo że to w sumie bez sensu, bo przez to nie można zacząć rozmowy przez komunikatory, a jedynie odpowiadać na wiadomości).

Można inicjować za pomocą asystenta google. W ten sam sposób można wysyłać również SMSy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS ok, ale np. messengera mój asystent nie chce za nic zainicjować niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.06.2020 o 11:03, tomolowski napisał:

Ja ściągałem przez TWRP poszło od strzału może spróbuj tym sposobem

Tak, z twrp poszło :) dzięki za sugestię - tel zrootowany.

Ale mam inny problem, wgrałem rom lineage z gappsami które zawierają już AA, ale po wpięciu do komputera i włączeniu AA wywala jakiś błąd 17 i zrywa połączenie... nie wiem w czym rzecz, będę próbował z innym softem chyba.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA wywala bo np. Wymagany soft może być w starych wersjach. Lineage to raczej spoko rom (sam go używam) ale rozważ wersję z min. Ilością gotowego softu. Bez zbędnych śmieci albo starych wersji. Wgrasz sobie później co będziesz potrzebować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pytanie dotyczące Yanosika pod AndroidAuto -  przekopałem się chyba przez całą historię . Wiem, że nie da się wyświetlać powiadomień ani pływającej ikony, ale mam problem z odtwarzaniem ostrzeżeń z Yanosika. Android 10 z wbudowanym AA, zainstalowana apka AA 5,3  z apkmirror, telefon bez root.

Czy jest możliwe takie skonfigurowanie Yanosika, aby:

1. Włączał się automatycznie (niestety jeżeli jako wyzwalacz dam podłączenie do zestawu BT, to ponieważ AA wyłącza media (A2DP) to Yanosik się nie uruchamia - trzeba odpalić ręcznie

2. Uruchomiony Yanosik odtwarza powiadomienia tylko z telefonu - czy można przez głośniki/DM? 

P.s.  Myślałem o MirrorLink, ale na telefonie informacja, że od tego miesiąca Samsung wyłącza usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Polecam do tego Automate. Opisywałem to w pierwszym poście.

2. Ustawienia wyjścia dźwięku możesz ustawić w Yanosiku. 

Tak, MirrorLink odchodzi do lamusa. Nikt tego nie aktualizuje i producenci wyłączają wsparcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 30.05.2020 o 13:02, Noetra napisał:

Wszystko masz na tacy. Wystarczy, że przyjrzysz się uważnie ikonom aplikacji na zdjęciu :)

Aha i żeby nie było ... wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Zrootowany telefon jest gorzej zabezpieczony. Trzeba mieć to na względzie jeśli np. będziesz się chciał w tym zrootowanym i pozostwionym w aucie telefonie logować na swoje konto goole, spotifi czy inne. No i do banku też się z niego raczej nie loguj :)

 

Powiedz mi proszę jaką wersję AA potrzebuję żeby wyglądało to dokładnie jak u Ciebie, czy może być najnowsza (5.4.5022) czy może w jak w poradniku 3.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś odpalić NC+ go? 

U mnie brak obrazu słychać tylko dźwięk w głośnikach a obraz jest tylko na telefonie. Próbowałem z dwoma wersjami aplikacji niestety bez skutku. 

 

YouTube, Netflix i TVP Sport wyświetlają się normalnie na ekranie auta. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2020 o 10:33, jast72 napisał:

Cześć. Pytanie dotyczące Yanosika pod AndroidAuto -  przekopałem się chyba przez całą historię . Wiem, że nie da się wyświetlać powiadomień ani pływającej ikony, ale mam problem z odtwarzaniem ostrzeżeń z Yanosika. Android 10 z wbudowanym AA, zainstalowana apka AA 5,3  z apkmirror, telefon bez root.

Czy jest możliwe takie skonfigurowanie Yanosika, aby:

1. Włączał się automatycznie (niestety jeżeli jako wyzwalacz dam podłączenie do zestawu BT, to ponieważ AA wyłącza media (A2DP) to Yanosik się nie uruchamia - trzeba odpalić ręcznie

2. Uruchomiony Yanosik odtwarza powiadomienia tylko z telefonu - czy można przez głośniki/DM? 

P.s.  Myślałem o MirrorLink, ale na telefonie informacja, że od tego miesiąca Samsung wyłącza usługę.

hmm, dziwne, u mnie yanosik działa bez żadnego problemu. Mam własnie ustawione uruchamianie przez BT a ostrzeżenia lecą przez audio samochodu

Przy okazji ma jedno pytanko. Od pewnego czasu, słuchając radia lub muzyki z karty SD, AA to przerywa i wywala na ekran mapę. Czasami to jest tak upierdliwe, że muszę odłączyć telefon od kabla. Ktoś też tak ma i może wie co jest tego przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie przekopać 44 stron tego wątku...

Proszę o pomoc...

Udało mi sie wyłączyć Bluetooth w telefonie, który wożę w samochodzie (Galaxy J5). Jest na stałe podłączony do USB w podłokietniku.

Jak wsiadam do samochodu telefon S10, którego używam jako telefon nie łączy sie z Bluetooth samochodu... Jak odłączę J5, po chwili S10 się łączy i potem jak podłączę ponownie J5 jest ok...

Ogarnął to już ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w dalszym ciagu dziala opcja ze telefon z androidem podlaczony po kablu do DP 2017 jest odpowiedzialny za Android Auto a Iphone po Bluetooth jest odpowiedzialny za polaczenia ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej 

Czego używacie obecnie do mirroringu ekranu z telefonu AA Stream czy AA Mirror przez android auto?

Jest jakaś maksymalna sprawdzona wersja android auto która niczego nie blokuje i działa w miarę stabilnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2020 o 13:09, oskarosi napisał:

Hej 

Czego używacie obecnie do mirroringu ekranu z telefonu AA Stream czy AA Mirror przez android auto?

Jest jakaś maksymalna sprawdzona wersja android auto która niczego nie blokuje i działa w miarę stabilnie?

Polecam screen2auto do mirroringu, działanie lepsze niż AA stream który testowałem wcześniej.

Co do wersji AA aktualizuje cały czas do najnowszej i nie ma problemów oprócz mylenia języków podczas czytania wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zworo napisał:

Polecam screen2auto do mirroringu, działanie lepsze niż AA stream który testowałem wcześniej.

Co do wersji AA aktualizuje cały czas do najnowszej i nie ma problemów oprócz mylenia języków podczas czytania wiadomości.

U mnie ten aa stream tak zamulił telefon S5 Neo że nie dało się tego używać, spróbuje jeszcze ten screen2auto w wolnej chwili. A ma ktoś info czy jak wyłączę obsługę bluetooth to dźwięk przez android auto leci dalej przez USB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności