Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was używa aplikacji Media Control VW? Po zainstalowaniu na smartfonie i próbie połączenia z samochodem nic nie chce działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wifi włączyłeś w radiu,I udostępnianie w telefonie? U mnie działa ale za dużo opcji nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tomolowski napisał:

A wifi włączyłeś w radiu,I udostępnianie w telefonie? U mnie działa ale za dużo opcji nie ma

Tak, wszystko włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xmarcinx napisał:

Czy ktoś z Was używa aplikacji Media Control VW? Po zainstalowaniu na smartfonie i próbie połączenia z samochodem nic nie chce działać.

Navi musi mieć wbity swapkod do jej obsługi (śmiech na sali) - tak z buta jest mała szansa że zadziała.

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi tak ale media Control powinna działać przynajmniej sterowanie dźwiękiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, Media Control też jest na kodzie swap.

U siebie w DM to przypadkiem odblokowałem jak appconnect załatwiałem, wcześniej nie działało, potem się okazało że jest na to osobny swapkod i działa.

Co ciekawe w DP w drugim pasku nie działa, dziwne że tam też jest to zablokowane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2020 o 18:27, Langusta napisał:

Właśnie ta wersja mi nie działa, udało mi się wkoncu odpalić na 

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-7-5938-release/

 

Ktos ma jakiś pomysł dlaczego nie działa na żaden wersji powyżej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Elfik napisał:

Właśnie ta wersja mi nie działa, udało mi się wkoncu odpalić na 

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-7-5938-release/

 

Ktos ma jakiś pomysł dlaczego nie działa na żaden wersji powyżej? 

Tej wersji 5.1 są 4 odmiany, każda na inny procesor.. U mnie też nie działała wersja z końcówką 644 ale wersja 643 już się zainstalowała.. 

Inne pytanie :

Po zainstalowaniu Android Auto 5.1, odblokowaniu opcji Programisty w telefonie i zaznaczeniu odpowiedniej opcji, na ekranie samochodu powinna się z prawej strony ekranu na dole pokazać ikonka dodatkowych aplikacji, jednak takiej brak.Dodam, że jest to pierwsza instalacja AA i pierwsze połączenie z samochodem. Czy ktoś wie w jaki sposób uzyskać tą ikonę ? Dzięki niej będę mógł odpalić AA Mirror a tak nie ma możliwości..

Edytowane przez duploboss
dodatkowe zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku problemów z Android Auto ktoś w tym wątku wspominał, żeby dać porządny, krótszy kabel.

U mnie AA działał na 1m dobrym kablu, ale po aktualizacjach (albo Samsunga albo samego AA) zaczęło rozłączać po kilku sekundach i dawać komunikat na DPro  "Dane nie są odbierane. Sprawdź połączenie lub ustawienia w urządzeniu mobilnym."

Przetestowałem na krótkiej trasie kabel 25cm z powerbanku na 2 telefonach Samsunga (Android 9+AA 4.7 i Android 10+AA 5.1) i jak na razie ani razu nie nie rozłączyło.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, duploboss napisał:

Tej wersji 5.1 są 4 odmiany, każda na inny procesor.. U mnie też nie działała wersja z końcówką 644 ale wersja 643 już się zainstalowała.. 

Inne pytanie :

Po zainstalowaniu Android Auto 5.1, odblokowaniu opcji Programisty w telefonie i zaznaczeniu odpowiedniej opcji, na ekranie samochodu powinna się z prawej strony ekranu na dole pokazać ikonka dodatkowych aplikacji, jednak takiej brak.Dodam, że jest to pierwsza instalacja AA i pierwsze połączenie z samochodem. Czy ktoś wie w jaki sposób uzyskać tą ikonę ? Dzięki niej będę mógł odpalić AA Mirror a tak nie ma możliwości..

Sprawdziłem ta wersje z końcówką 643 i to samo, może faktycznie ściganie wszystkie wersje powyżej 5.0. Podoba mi się nowy wygląd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie doszły ikonki - powiadomienie, kalendarz, pogoda.

Wlaczajac myslalem, ze bedzie to ja w smartfonie- widok kakendarza, grafika pogody z temperatura i prognoza, tymczasem tu asystent gada jaka jest pogoda, co jest calkowicie bez sesnu bo widze jaka jest pogoda. Jak chce spytac o pogode w innym miescie to musze i tak spytac tak jak dawniej.

Kalendarz to gada pewnie o tym co tam mam zapisane, czyli w moim przypadku nic...

 Powiadomienia- "nie wiem, jak moge ci pomoc".

Reasumujac- nic do przodu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

@DeanAA wersja 4.759 pytanko jak wejs do ustawień programisty aby odblokować apki typu YouTube etc

Przytrzymuje napis informacje o systemie Android nie przełącza, klikam 10razy na belkę z tym napisem również nie przełącza 

Będę wdzięczny za wskazówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to za dużo problemów z tym AA .Zainstalowałem ,użyłem kilka razy i zapomniałem o nim . Może kiedyś nawigacja od google się przyda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jacek8 napisał:

Panowie

@DeanAA wersja 4.759 pytanko jak wejs do ustawień programisty aby odblokować apki typu YouTube etc

Przytrzymuje napis informacje o systemie Android nie przełącza, klikam 10razy na belkę z tym napisem również nie przełącza 

Będę wdzięczny za wskazówki 

Telefon masz już zrootowany?

Bez roota nie zadziała taka zabawa i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wykonać? 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już zależy od telefonu i nakładki systemowej, w każdym może to wyglądać nieco inaczej i wymagać innych narzędzi/programów.

Raczej odsyłam na forum smartfonów, do działu dla konkretnego modelu, tam powinno być to opisane.

Potem instaluje się phenotype patchera i aa mirror i można działać z "hakowaniem" auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei p30, będę wdzięczny z góry za pomoc co należy zrobić 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie znam się na Huaweiach, odsylam tu:

Forum Huawei P30

Powinieneś znaleźć tam potrzebne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności