Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.11.2019 o 14:26, cdnn napisał:

Najpierw root telefonu, potem CarStream, AA Mirror, PhenotypePatcher, odblokowujesz nieznane źródła i dziala ;)

Dzieki za odp. A o co chodzi z tym PhenotypePatcher? I druga sprawa czy po zrobieniu Roota w telefonie nie ma klopotu potem z aplikacjami w nim?pytam bo tak slyszalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zrootowanym telefonie często nie chcą działać np aplikacje bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xiaomi MI 9 i Magisk 20.1 wszystkie płatności bankowe działają.

 

Wraz z dzisiejszą aktualizacją  aplikacji Google,Voice Match działa jak działał wcześniej i nie ma już problemu ?

No i niestety ,ale było to chwilowe działanie.Działało dłużej niż wcześniej,jednak za szybko pochwaliłem.Nie działa po dłuższym czasie-niestety ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhenotypPatcher tak jakby dodaje aplikacje osób trzecich do "zaufanych" przez co można je odpalić na AA. Co do roota, Ja używam Magisk który ma opcję "ukrycia" roota przed wybranymi aplikacjami np bankowymi, mam dwie bankowe aplikacje które działają bez problemu, natomiast ostatnio odkryłem że aplikacja McDonald's (!) wykryla roota i przez to nie chce działać -,-' ukrycie w Magisku nic nie dało. Tego problemu jeszcze nie rozwiązałem, byl też problem z S Health ale to ogarnalem.

Edit :

apka McDonald's już działa ;)

Edytowane przez cdnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy mając dwa telefony na Androidzie jest możliwość skorzystanie jeden podłączony poprzez USB i korzystający z Android Auto drugi podłączony poprze Bluetooth wykorzystany do dzwonienia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja tak mam. Xperia Z5Compact "zrootowany", Xperia ZX1 do dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fido napisał:

Koledzy czy mając dwa telefony na Androidzie jest możliwość skorzystanie jeden podłączony poprzez USB i korzystający z Android Auto drugi podłączony poprze Bluetooth wykorzystany do dzwonienia itp.

Ja też tak mam. Honor 9 do dzwonienia, Asus Zenfone podłączony kablem. Niestety jest minus tego rozwiązania, przynajmniej w Suzuki. O ile widać kto do Ciebie napisał SMS na ekranie nawigacji samochodu, to jeśli ktoś dzwoni to niestety tylko widać do na ekranie Honor 9. Android Auto po prostu przejmuje dzwonienie możliwe przez Asusa, ale głównym moim telefonem jest Honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA blokuje tylko streaming drugiemu telefonowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok .to czy może ktoś powiedzieć jak to ustawić.

1. Telefon Redmi 4X root i zainstalowane wszystko co potrzeba i podłączony kablem USB do Sync3 i ten telefon jest widoczny na Sync3

2. Telefon Mi9SE który bym chciał mieć podłączony do Sync3 przez bleutooth i korzystać do dzwonienia

Jak to ogarnąć bo jak podłączam Redmi 4X kablem to automatycznie włącza w nim bluetootha i podłącza do Sync3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bluetooth wyłączony permanentnie?

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mam mieć wyłączony i jeśli chodzi o Redmi 4X to w jaki sposób ? Mam zastosować myk z pierwszego postu ?

Edytowane przez fido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś ten wątek od początku? Jest to wszystko dokładnie opisane.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale wolę się upewnić bo w wątku opisane Android i iPhone a ja mam dwa Androidy.

 

Czy Yanosik, Sygic działa ?

Edytowane przez fido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia. W pierwszym wątku masz jak wyłączyć BT w telefonie i musisz to zrobić w tym, który będzie podłączony jako AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zauwazylem, ze Google ostrzega o fotoradarach jak kiedys, kiedys, czyli ze 2-3 edycje temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się nowa wersja AA 4.9.5949.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc jak zainstalować patch na android 8.0.0 bo wyskakuje mi napis "suitable method not found"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc wrzucenia obrazu i dzwieku z Youtuba na ekran samochodu bez robienia "roota" telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Erni1983 napisał:

Czy jest mozliwosc wrzucenia obrazu i dzwieku z Youtuba na ekran samochodu bez robienia "roota" telefonu?

Czytałem o aplikacji "Full MirrorLink | Floating Apps for Auto" płatna, ale ponoć działa dość fajnie. Dostępna w sklepie googla.

@bsmart ja na 7.0 nie miałem żadnych problemów, rozumiem że masz roota i przyznane uprawnienia dla patchera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "Full MirrorLink | Floating Apps for Auto" czy takie coś ale np.  na Forda i Sync3 ? spotkał sie ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności