Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Zainstalowalem najowsza wersje android auto 4.7 i nie moge wejsc w tryb programisty. Starszej wersji nie moge siagnac poniewaz wyskakuje komunikat "produkt jest niedostepny w twoim kraju". 

Prosze o pomoc w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki telefon mam kupić aby bez problemu rozblokować go i wrzucić wszystkie aplikacje na ekran auta? zależy mi na TVP stream, kanały tv w WP pilot i youtube

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2019 o 16:41, Langusta napisał:

wygląda super. Do pełni szczęścia przydało by się ładowanie indukcyjne też dorobić ? bo bez tego i tak podpinam telefon do kabelka. 

Edytowane przez Macmaciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem taką ładowarkę u siebie i także polecam.

Jedna uwaga to że większe telefony nie działają w etui, S9 i S10 ładuje ale tylko bez etui, które mam grube i pancerne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone 11 Pro w silikonowym etui nie ma problemu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cześć, a ja mam pytanie czy można w jakiś sposób usunąć, zrobić tak aby był niewidoczny pasek nawigacji AA podczas gdy oglądam coś na aa mirror lub carshare? niepotrzebnie zabiera mi 2 centymetry ekranu. mam wrażenie, że na starszej wersji AA tego nie miałem, albo znikało na jakiś czas. Czy jest zatem sens wracać do wcześniejszych wersji AA? Poza tym wszystko śmiga jak należy, ale zaznaczam że mam roota (na huawei honor 7 była to droga przez mękę ale się udało ) :)

Edytowane przez pyton
duplikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia mam problem z AA Mirror. Z niewiadomego powodu przestał mi się wyświetlać obraz telefonu na wyświetlaczu w samochodzie - jest czarny ekran. Co ciekawe dotyk działa... mogę z wyświetlacza sterować telefonem. Próbowałem różnych wersji AA, AA Mirror ale nie nie udało mi się przywrócić prawidłowego działania. Parę razy wskoczył obraz po przeinstalowaniu AA Mirror, ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu AA ekran znowu jest czarny. Ktoś się z tym zetknął? Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualizowaleś czasem telefonu?Miałem identyczny problem po aktualizacji androida.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, tomolowski napisał:

Nie aktualizowaleś czasem telefonu?Miałem identyczny problem po aktualizacji androida.

Świadomie niczego nie aktualizowałem. Rano jadąc do pracy wszystko działało, jak wyjechałem z pracy to już ekran AAMirror był czarny... W czasie pracy telefon leżał w aucie w trybie samolotowym, bez dostępu do internetu. Może w drodze do pracy coś się aktualizowało w tle, jakaś apka systemowa, ale byłaby chyba jakaś informacja...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lubowitz78 udało Ci się jakoś ogarnąć temat CarStream'a? Ja wczoraj zainstalowałem 4.8 i na starym wyglądzie działa bez problemu, na nowym koło ładowania się kręci i kręci i kręci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie udało mi się z tym nic zrobić. Ja dalej jestem na wersji 4.6 bo na wyższych wersjach Car Stream na nowym wyglądzie nie działa. Niestety. 

Natomiast coś jest z Mapami Google. Jak wcześniej nie miałem problemu tak teraz bardzo długo trwa wyszukiwanie lokalizacji GPS. Yanosik łapie lokalizację od razu natomiast mapy Google mielą j mielą.....

Nie wiem o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Posiadam wersje Andrioid Auto 4.7. W jaki sposob moge uruchomic na wyswietlaczu samochodu Youtuba?jak by sie udalo inne apki takie jak Yanosik to byloby wogole super. Robie wg opisow czyli wchodze w ustawienia AA i tryb programisty,lecz obrazu z Youtube Auto nie przezuca na ekran samochodu. 

Prosze o pomoc w temacie. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2019 o 21:31, Dean napisał:

Dean, dzięki, widziałem to już wcześniej. Przeraża mnie wizja rozbierania połowy deski rozdzielczej, żeby to cudo zamontować. No ale opcja jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba się będzie za to wziąć niebawem :) dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2019 o 12:01, Erni1983 napisał:

Czesc. Posiadam wersje Andrioid Auto 4.7. W jaki sposob moge uruchomic na wyswietlaczu samochodu Youtuba?jak by sie udalo inne apki takie jak Yanosik to byloby wogole super. Robie wg opisow czyli wchodze w ustawienia AA i tryb programisty,lecz obrazu z Youtube Auto nie przezuca na ekran samochodu. 

Prosze o pomoc w temacie. 

Pozdrawiam

Najpierw root telefonu, potem CarStream, AA Mirror, PhenotypePatcher, odblokowujesz nieznane źródła i dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Mam problem. Od pewnego czasu Waze na pulpicie gubi sygnal gps, wylacza sie i wyłącza,  migocze wyświetlacz w samochodzie. 

Wiążę to chyba z aktualizacją AA do wersji 5.8

Waze mam w wersji 4.57.1.0

Tel to Samsung s9, bez roota. 

 

Druga kwestia to, czy ktos używa Samsunga XCOVER 4 (SM-G390F) z Androidem 9 (to chyba jest Pie)?

Bo chciałem z niego korzystać zeby włączyć Yt na wyświetlaczu samochodu, więc muszę zrootować. 

Metody programami dostepnymi z sieci nie działają. Walczę z tym cały dzień.

Ma ktoś z Was jakąś sprawdzoną metodę na ROOT tego modelu? 

Pozdro i z góry dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie , mam radio z yeti tj MIB STD2 PQ Discover RADIO YETI 5L0035200 D,, auto to skoda octavia 2 FL

Czy takie radio też umożliwi mi włączenie you tuba lub jakichś filmików

proszę o odpowiedź jesli ktoś przerabiał temat tego radia

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności