Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kto mi trochę pomoże z obsługą android auto? Zainstalowałem to dzisiaj ale trochę się gubię. Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem cały wątek od 1szej strony i teraz chyba zagnę wszystkich, bo takiej przypadku nie wyczytałem. Zainstalowałem wszystko zgodnie z pierwszą stroną postu ze 3m-ce temu i działało wszystko pięknie póki nie chciałem zmienić w AA Mirror żeby przekręcał mi się obraz w aucie z pionowego na poziomy - zawsze żeby taki był. Jak wróciłem od auta do kompa poczytać, to co proponuje kolega Dean w ustawieniach, zrobiłem to na moim Samsungu S7 (z rootem) i poszedłem do auta, podłączyłem i wszystko chwilę było ok, po czym ekran w telefonie zgasł - totalnie czarny, a jedynie przez AA mirror w aucie coś widziałem co się dzieje w telefonie. Później nastał czas kiedy to "usługa google" zadziałała i AA mirror nie był widoczny i ZONK. Pozostał mi tylko restart do ustawień fabrycznych i telefon ożył. Przeczytałem wszystko do 38 strony włączony, wiedziałem co zainstalować i dokładnie tam samo się stało, wszystko działało, carstream, waze itd, ale jak tylko zrobiłem te ustawienia co zaproponował kolega Dean to znów czarne tło po niecałej chyba minucie i tak jest do teraz. Jak z tego wybrnąć? miał ktoś z tym problem?

Aktualizacja 21.10.19r

Przez AA Mirror podłaczyłem tel i na wyświetlaczu w aucie zmieniłem nastawy na takie jakie mam w innym telefonie Huawei i wszystko ożyło - ekran w tel. widoczny całość śmiga, tylko w śród ikonek nie mam możliwości włączenia Yanosika, tak powinno być??

Edytowane przez Rafciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na moim "samochodowym" telefonie pojawiła się nowa wersja wyglądu AA. Nagle, bez reinstalacji, bez czyszczenia pamięci. Po prostu na ekranie głównym pojawił się komunikat zachęcający do przełączenia na nową wersję. Xperia Z5C LineageOS. Działa AAMirror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim oczom ukazał się dziś wielokrotnie widok jak na zdjęciu - aktywna nawigacja Waze na DP i równolegle możliwy podgląd navi VW na AID - raptem 1,5 miesiąca temu w tym samym aucie nie szło tego uzyskać za żadne skarby (denerwujący komunikat na AID że działa navi w telefonie).

AA 4.7.593824

Waze 4.56.0.2

DSC_1031.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saper_wroc Działa za każdym razem? Na Google Maps też, czy tylko Waze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GM muszę sprawdzić.

Na Waze działało dziś za każdym razem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Dean napisał:

@saper_wroc Działa za każdym razem? Na Google Maps też, czy tylko Waze? 

U mnie na Waze działa, ale na GM dalej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lubowitz78 w niedzielę moje AA doznało olśnienia i pojawiły mi się wszystkie opcje włącznie z włączeniem nowego interfejsu i.. CarStream na nowym interfejsie nie chce się uruchomić, natomiast jak go wyłączę to odpala bez problemu..

@m1804 dodatków nie włączysz na telefonie, tzn jak odpalisz normalnie np. GoogleMaps YT lub Yanosika to przecież będzie działał ;) osobiście nie widzę sensu korzystania z AA bez podpięcia telefonu pod radio, więcej możesz zrobić normalnie na telefonie ;)

Edytowane przez cdnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cdnn napisał:

w niedzielę moje AA doznało olśnienia i pojawiły mi się wszystkie opcje włącznie z włączeniem nowego interfejsu i.. CarStream na nowym interfejsie nie chce się uruchomić, natomiast jak go wyłączę to odpala bez problemu..

 

Mam dokładnie tak samo. Mogę go dodatkowo odpalić z poziomu telefonu na AAMirror. Działa komuś CarStream na nowym wyglądzie AA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2019 o 21:21, Dean napisał:

@saper_wroc Działa za każdym razem? Na Google Maps też, czy tylko Waze? 

Potwierdzam, na Waze działa cały czas.

Na GM nie działa.

 

Z innej beczki:

Działa wam rozmowa z asystentem na tematy inne niż prowadzenie do celu, stacje benzynowe i wybór kontaktu?

Mój teraz nie chce ze mną gadać na tematy inne niż powyższe - raz jedynie uraczył mnie info że powinienem z niego korzystać gdy to jest bezpieczne a nie w trakcie jazdy...

Była z tego co widzę aktualizacja Google app i GP Services i chyba któraś coś popsuła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cdnn napisał:

@lubowitz78 w niedzielę moje AA doznało olśnienia i pojawiły mi się wszystkie opcje włącznie z włączeniem nowego interfejsu i.. CarStream na nowym interfejsie nie chce się uruchomić, natomiast jak go wyłączę to odpala bez problemu..

@m1804 dodatków nie włączysz na telefonie, tzn jak odpalisz normalnie np. GoogleMaps YT lub Yanosika to przecież będzie działał ;) osobiście nie widzę sensu korzystania z AA bez podpięcia telefonu pod radio, więcej możesz zrobić normalnie na telefonie ;)

Mi Car Stream działał cały czas odkąd pojawił się nowy interfejs AA-przestał działać na najnowszej kompilacji 4.7.U mnie tak to wygląda.Natomiast na 4.6 wszystko gra i buczy.Nie wiem o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszej aktualizacji asystent ma inteligencje rynny..., owszem cel wybierze, ale smsu juz nie wysle, polaczyc to z lacha, raz polaczy raz nie, o jakis innych zdarzeniach moge zapomniec.

Kiedys z rok czy wiecej temu fajnie bylo, ze jak jechalem na GM to przy przelaczeniu na Waze automatycznie przerzucalo trase, odwrotnie rowniez. Szkoda, ze tego niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś globalna usterka google - popularny temat na supporcie google, wciąż myślą co to jest... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo mi od paru dni nie działa sterowanie asystentem z poziomu samochodu-łączy się ale nic nie odpowiada.Dopiero przez naciśnięcie asystenta na telefonie wszystko działa i słychać dzwięk przez głośniki samochodu oraz asystent odpowiada normalnie.

Z tym właśnie działają??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie instalowałem ,ponieważ boję się ,że znowu mi się wysypie AA i że nie będzie mi działał Car Stream 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności