Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Zmniejszył się, ponieważ doszła u góry mała belka z godziną i stanem sieci komórkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Dean napisał:

Zmniejszył się, ponieważ doszła u góry mała belka z godziną i stanem sieci komórkowej.

Czyli nic się nie da zrobić żeby był przynajmniej taki jak wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

chciałbym w ramach AA korzystać z aplikacji Tidal. Byłby ktoś tak miły i napisał w skrócie co aktualnie trzeba zainstalować żeby to się udało? Z tego co prześledziłem to sporo się zmieniło w porównaniu z pierwszymi instrukcjami ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, maciekvrs napisał:

Czyli nic się nie da zrobić żeby był przynajmniej taki jak wcześniej?

Chodzi mi o te paski po lewej i prawej stronie

IMG-20190812-WA0015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winna jest aplikacja, w której oglądasz TV. Wyświetlany obraz ma proporcje 16:9. W aplikacji brakuje funkcji rozciągania do wymiarów ekranu. 

Podobna sytuacja występuje w aplikacji WP Pilot (WP TV) na iPhone X. Po prawej i lewej są czarne paski, aplikacja nie ma funkcji dopasowania do ekranu. 

IMG_0253.thumb.PNG.dc12e5c256f209198e4dbb3b3c743db1.PNG

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2019 o 11:21, Dean napisał:

Winna jest aplikacja, w której oglądasz TV. Wyświetlany obraz ma proporcje 16:9. W aplikacji brakuje funkcji rozciągania do wymiarów ekranu. 

Podobna sytuacja występuje w aplikacji WP Pilot (WP TV) na iPhone X. Po prawej i lewej są czarne paski, aplikacja nie ma funkcji dopasowania do ekranu. 

IMG_0253.thumb.PNG.dc12e5c256f209198e4dbb3b3c743db1.PNG

Ale w przypadku Yanosika jest tak samo, jedynie Carstream jest rozciągnięte na cały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, góry pasek w AA Mirror przechodzi do lamusa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Przeglądam ten wątek od początku jego powstania i bardzo mi pomógł ogarnąć temat AA jeśli chodzi o jego funkcje. Także dzięki wszystkim którzy się tu udzielali.

Obecnie mam nowy telefon bo stary zrotowany gdzie było AA + wszystkie powiedzmy ,,nielegalne funkcje'' padł nieodwracalnie.

Zainstalowałem najnowsze AA po prostu i mam problem z YouTube Music,mianowicie po kliknięciu w YTM wyświetla takie coś:

:Screenshot_2019-08-22-22-08-11-663.thumb.png.87a3efca83ba519615c3ee15327bceb0.png

Próbowałem już chyba wszystkiego: czyszczenia pamięci, dodawania funkcji, uprawnień aplikacji, restartów itd. nic nie działa:( Jestem zalogowany w googlu wszystko jest ok. Sama apka odpalona działa bez problemu gra i buczy a przez AA nie chce działać.

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android Auto - Google Maps, Media & Messaging 4.6.5933

 

August 29, 2019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie....a jak macie odpalone mapy Googla na AA..to czy miedzy zegarami mozecie mieć mape VW.

Wczesniej tak moglem...miedzy zegarami mialem mapy VW...a w telefonie Android Auto leciala mapa Goolga....teraz mamkomu ika5 kirdzy zegarami że uruchomiona jest mapa na smartphonie...i miedzy zegarami nie mam nic :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy VW można wyświetlać między zegarami jednocześnie z mapami Google na ekranie nawigacji. Należy jednak mieć na uwadze, że mapy VW wyłączą się, jak tylko w mapach Google uruchomisz nawigowanie. Samo wyświetlanie może być tu i tu. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, a ma ktos pomysl na problem kolegi deus? Problem z YT Music, bo mam w sumie to samo.

Wgrywanie roznych AA czy resetowanie fona do ustawien fabrycznych nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy próbowaliście już AA Stream? Podobno odpowiednik AA Mirror, z tym że cały czas rozwijany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2019 o 22:24, deux napisał:

Witam Wszystkich.

Przeglądam ten wątek od początku jego powstania i bardzo mi pomógł ogarnąć temat AA jeśli chodzi o jego funkcje. Także dzięki wszystkim którzy się tu udzielali.

Obecnie mam nowy telefon bo stary zrotowany gdzie było AA + wszystkie powiedzmy ,,nielegalne funkcje'' padł nieodwracalnie.

Zainstalowałem najnowsze AA po prostu i mam problem z YouTube Music,mianowicie po kliknięciu w YTM wyświetla takie coś:

:Screenshot_2019-08-22-22-08-11-663.thumb.png.87a3efca83ba519615c3ee15327bceb0.png

Próbowałem już chyba wszystkiego: czyszczenia pamięci, dodawania funkcji, uprawnień aplikacji, restartów itd. nic nie działa:( Jestem zalogowany w googlu wszystko jest ok. Sama apka odpalona działa bez problemu gra i buczy a przez AA nie chce działać.

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak jest??

A masz wykupiona usługę YouTube Premium?

Bo aby aplikacja YTM działał musisz mieć wykupiony abonament.

Nie wystarczy byc zalogowanym tylko do standardowego YT.

U mnie YTM działa na AA.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie dawno aktywowałem w serwisie App-connect i wszystko działa niby ok.  Jednak dzisiaj zauważyłem że przy połączeniu tel. przez BT z DM (bez Android Auto) znikła  mi funkcja odbioru , wysyłania i czytania sms w DM. Czy tak powinno być?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej Ci działało, to sama aktywacja AppConnect nie mogła nic popsuć. Mogła zaś popsuć aktualizacja softu w jednostce, którą obstawiam że zrobili. Mi w ten sposób popsuli wykrywanie znaków drogowych, więc nie zdziwiłbym się, że w Twoim przypadku będzie podobnie. Kontaktuj się z ASO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w moim przypadku na DM ze "starym" softem AppConnect działa bezproblemowo - nic nie ucina i nie znikają żadne opcje w menu telefonu w radiu.

Zaś po podłączeniu do DP z auta MY2018 mam poucinane środki (przykład: za 500 metrów ... w lewo) komend nawigacji zarówno w Waze jak i Google Maps, a na dodatek co jakiś czas radio gubi menu wiadomości SMS w telefonie, przy czym jest to losowe i czasem od początku go nie ma, czasem znika w trakcie jazdy, a czasem się pojawia w trakcie jazdy lub jest od początku - innymi słowy nowy soft jest "słaby".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności