Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem w S8+ android 9.0, aa Mirror po uruchomieniu aplikacji w DM czarny ekran,podczas poszukiwań rozwiązania trafiłem na ten wątek na xda developers. U mnie pomogło 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78548457&postcount=383

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam podane kilka sposobów i kilka wersji zastosowanych aplikacji.

Mógłbyś opisać którą procedurę zastosowałeś i jakimi aplikacjami się posłużyłeś.

Mam ten sam problem, który nie występował u mnie na androidzie 8.0 a teraz  na 9.0 niestety czarny ekran...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś w najnowszej wersji Waze udało się dodać punkt pośredni trasy z poziomu android auto? W liście zmian w ostatnim uaktualnieniu jest taka funkcja, ale za nic nie nie mogę jej namierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2019 o 22:22, [email protected] napisał:

Jest tam podane kilka sposobów i kilka wersji zastosowanych aplikacji.

Mógłbyś opisać którą procedurę zastosowałeś i jakimi aplikacjami się posłużyłeś.

Mam ten sam problem, który nie występował u mnie na androidzie 8.0 a teraz  na 9.0 niestety czarny ekran...

Zastosowałem sposób który jest opisany jako prostsze rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie obecnie wersje AAuto, GPS działają z AA Phenotype 0.85? Dzisiaj od rana błąd nr 8 - godzina urządzenia. Gdzieś znalazłem zestaw 3.9, 14.7.99 i 0.85. Na pewno nie działa. Błąd 8 bez zmian. Ktoś coś podpowie? Mam jutro wyjazd urlopowy i jak zawsze w fakhcb sytuacjach AAuto się zer...ło. To zaczyna być wręcz norma.. :)

Obstawiam że to GPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa na takich wersjach i nie ma problemu z AAMirror i Phenotype. Kafelek „com.google.android.gms” to Google Play Services

BE223E75-4F08-47CD-AF2C-95ED65A99B8B.thumb.jpeg.643609ae392200ef1a1119d82eb684ce.jpeg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dean. Przejrzałem jeszcze fora bodajże xda i tak jak to z błędem godziny (8) właśnie GPS był problemem. Mam teraz taki jak twój 17.4.55 i AA 3.9. Dla mnie wersja AA jest bez znaczenia, za granicą PL w ogóle nie używam GMaos i Waze bo to nieporozumienie odnośnie danych. Używam TToma i CamSamPlus do fotoradarów także podstawa to AA Mirror. A ten to ciągle ta sama wersja. Wszystko lata. Dzięki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 22:54, MOONA69 napisał:

hej!

mam toyote auris 2018 (wiem nie te forum) ale może pomożecie.

Mam samsunga s8 i zainstalowałam mirror linka działa ale jak ruszam wyświetlacz nie pozwala wyświetlać treści.

Ok zainstalowałam car mode.

Co po kolei powinnam włączyć żeby wszystko płynnie chodziło? 

proszę o pomoc

Musiśz odblokować Video in Motion ,  w aucie  i odinstaluj car mode + restart 

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie jaki telefon byście polecili, aby podłączyć go na stałe do DP, żeby przenieść pełen ekran z telefonu do navigacji ? Co trzeba zrobić zeby Youtube działał podczas jazdy, muszę kupić obd eleven zeby cos odblokowac ? Obecnie mam S8 i tel nie chce się połączyć próbowałem przez różne apki i nie chce się połączyć.

Edytowane przez slike99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 tygodnie temu kupiłem Sony Xperia XZ1, telefon bardzo szybki i jednocześnie tani, jak kupisz używkę na allegro. Mogę polecić. Idealny jako drugi tel do nawigacji Android Auto i dodatków. iPhone do codziennego użytku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam nowego Samsunga S9 bez ROOTa i AndroidAuto 4.3.591854

Zależy mi przede wszystkim na YouTube w samochodzie.

Co musze doinstalować/odinstalować, zeby działało?

Dodam, że aa phenotype patcher nie działa, tzn pisze, że nic nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Root'a nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć zrotowany telefon, żeby cokolwiek zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2019 o 15:34, Dean napisał:

Bez Root'a nic nie zrobisz.

Kurcze, a to możliwe, że gdzieś widziałem informację, ze do samego youtuba nie potrzeba ROOTa?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tabulatix być może informacje, które czytałeś są już przeterminowane. Od wersji Android Auto 3.0 (aktualnie już wersja 4.3) potrzebny jest Root w telefonie aby uruchomić aplikacje firm trzecich takie jak AA Mirror itp. 

Edytowane przez Dean
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy Android Auto 4.4 do pobrania stąd: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-4-5923-release/

 

Przetestuję i dam znać czy działa z AA Mirror.

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dean napisał:

Jest nowy Android Auto 4.4 do pobrania stąd: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-4-5923-release/

 

Przetestuję i dam znać czy działa z AA Mirror.

Ponoć w tej wersji Google powoli udostępnia kolejnym użytkownikom nowy interfejs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Początkowo w moim poście powyżej też podałem tę informację, ale ją usunąłem ponieważ okazała się fake’em.

Google poinformowało, że w tej aktualizacji nie udostępniają jeszcze nowego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

Przez weekend mam zamiar zabrać się za instalację AA z dodatkami, w pierwszym poście wszystko elegancko jest wyjaśnione ale czy mógłby ktoś napisać jakie na dzisiaj wersje instalować? 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu nie pozwala mi zaktualizować pierwszego posta. Ale w skrócie wyjaśniam.

Najnowsze Android Auto 4.4 działa z dodatkami. Google Play Services 17.4.55 też działa (jeśli są nowsze to nie testowałem).

AAutoAppEnabler do pobrania stąd (aplikacja modyfikuje Android Auto i inne pliki w systemie, aby dało się uruchomić dodatki): https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904028904

AA Mirror do pobrania stąd (tylko aa_mirror.apk): https://github.com/slashmax/AAMirror/tree/master/apk

Edytowane przez Dean
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności