Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, aamirror działa bez problemu. Pojawiła sie nowa wersja patchera, która jest dostępna pod tym samy linkiem. Teraz program jest bardziej czytelny w obsłudze. Można dodać bez problemu carstream, nadal nie ogarniam jak dodać inne programy, np. yanosika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanosika nie dodasz. Aplikacja musi być napisana pod AA, czyli AAMirror, carstream, vag monitor, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, red_fork napisał:

Yanosika nie dodasz. Aplikacja musi być napisana pod AA, czyli AAMirror, carstream, vag monitor, itp

No właśnie z tego co zrozumiałem to chłopaki z XDA chcą umozliwić dopisanie innych apek do tzw. białej listy AA. Po takim zabiegu, przynajmniej teoretycznie AA będzie traktować dopisane programy jak waze, google music itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co robi zabieg opisany na xda, to po prostu ominięcie bana Google na nieoficjalne widgety AA jak AAMirror.

Aplikacja musi być napisana pod AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, red_fork napisał:

To, co robi zabieg opisany na xda, to po prostu ominięcie bana Google na nieoficjalne widgety AA jak AAMirror.

Aplikacja musi być napisana pod AA.

tak, masz rację, pół godziny wcześniej to ustaliłem, dzięki za czujność  ... czyli piłka jest teraz po stronie Yanosika :)

Edytowane przez Chris..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nigdy do tego nie dojdzie :)

yanosik chyba ma to w nosie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanosik nie ma nic do gadania. Google nie otworzyło swojej platformy Android Auto na nawigacje firm trzecich, więc na dzień dzisiejszy nic nowego tam nie zawita. Waze należy do Google ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2018 o 11:57, Dean napisał:

Yanosik nie ma nic do gadania. Google nie otworzyło swojej platformy Android Auto na nawigacje firm trzecich, więc na dzień dzisiejszy nic nowego tam nie zawita. Waze należy do Google ;)

 

i tak i nie. Carstream i AnyAutoAudio działa, wystarczy, że Yanosik wykona w jednej z aktualizacji ukłon w kierunku niezależnych programistów a już oni będą wiedzieć jak pożenić Yanosika z AA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by dla garstki użytkowników Yanosik miał pisać aplikację pod "kombinowane" Android Auto :) To się raczej nigdy nie wydarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie: Aplikacja Android Auto od dnia dzisiejszego 28.12.2018 pokazuje -  Błąd komunikacji 8 - sprawdź datę i godzinę w aucie lub zaktualizuj usługi Google play. Wszystko było zainstalowane jak na początku posta. Później zainstalowałem najnowsze AA i też nie pomogło. Wróciłem do AA 3.5 i dla testów zmieniłem datę w aucie na 27 grudnia 2018 i zadziałało ? (zamurowało mnie....). Czy usługa Google Play 12.8.74 jest temu winna, że po 28 grudnia pojawia się ten błąd czy wina mojego auta - oprogramowania (Skoda Octavia III FL 2018)? Dla świętego spokoju ustawiłem datę 28.12.2017 i śmiga ? - Telefon Samsung Galaxy A5 model 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo dzisiaj u mnie. Przeinstalowałem uslugi 12.8.74 i Android Auto 3.5. Parę razy uruchomiłem ponownie smartfona i działa. Data 28.12. Telefon Sony Xperia Z1 compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wiekuisty napisał:

Witam,

mam pytanie: Aplikacja Android Auto od dnia dzisiejszego 28.12.2018 pokazuje -  Błąd komunikacji 8 - sprawdź datę i godzinę w aucie lub zaktualizuj usługi Google play. Wszystko było zainstalowane jak na początku posta. Później zainstalowałem najnowsze AA i też nie pomogło. Wróciłem do AA 3.5 i dla testów zmieniłem datę w aucie na 27 grudnia 2018 i zadziałało ? (zamurowało mnie....). Czy usługa Google Play 12.8.74 jest temu winna, że po 28 grudnia pojawia się ten błąd czy wina mojego auta - oprogramowania (Skoda Octavia III FL 2018)? Dla świętego spokoju ustawiłem datę 28.12.2017 i śmiga ? - Telefon Samsung Galaxy A5 model 2016.

Zainstalowałem Usługi Google Play 13.2.83 i AA 3.5 działa, zmieniłem datę na 28.12.2018 i ten sam błąd, odpuszczam temat, zostaję przy innej dacie w aucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to samo.... zaktualizowałem AA do najnowszej wersji, potem cały telefon do najnowszych wersji i m.innymi GPS do 14.7.99. Potem odpaliłem załączony skrypt i wszystko hula jak ta lala. Łącznie z carstreem.

AA Phenotype Patcher 0.7.apk

No i restart telefonu... zapomniałem dodać

Edytowane przez stefan1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stefan1k napisał:

U mnie było to samo.... zaktualizowałem AA do najnowszej wersji, potem cały telefon do najnowszych wersji i m.innymi GPS do 14.7.99. Potem odpaliłem załączony skrypt i wszystko hula jak ta lala. Łącznie z carstreem.

AA Phenotype Patcher 0.7.apk

No i restart telefonu... zapomniałem dodać

Hej 

Rozumiem że jest to apka z XDA od Eseltera?

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78440153&postcount=362

Możesz napisać co daje jej stosowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, stefan1k napisał:

U mnie było to samo.... zaktualizowałem AA do najnowszej wersji, potem cały telefon do najnowszych wersji i m.innymi GPS do 14.7.99. Potem odpaliłem załączony skrypt i wszystko hula jak ta lala. Łącznie z carstreem.

AA Phenotype Patcher 0.7.apk

No i restart telefonu... zapomniałem dodać

nawiązując do swojego wcześniejszego posta i to co kolega napisał powyżej - wczoraj wieczorem wszystko zaktualizowałem (AA3.8, GPS 14.7.99), data w aucie jak powinno być i śmiga, załączam fotki ?

20181229_085405.jpg

20181229_085446.jpg

20181229_085506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wiekuisty napisał:

nawiązując do swojego wcześniejszego posta i to co kolega napisał powyżej - wczoraj wieczorem wszystko zaktualizowałem (AA3.8, GPS 14.7.99), data w aucie jak powinno być i śmiga, załączam fotki ?

 

Hej

Możesz krok po kroku napisać jak użyć AA Phenotype Patcher?

Mam roota, instaluję najnowsze AA i GPS, później AA Unlock i AA Mirror i dopiero wtedy AA Phenotype Patcher?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, tommek82 napisał:

Hej

Możesz krok po kroku napisać jak użyć AA Phenotype Patcher?

Mam roota, instaluję najnowsze AA i GPS, później AA Unlock i AA Mirror i dopiero wtedy AA Phenotype Patcher?

Jeśli masz zainstalowane w starych wersjach AA i GPS, to tylko je instalujesz, jeśli nic to instalujesz w tej kolejności co napisałeś, a na samym końcu AA Phenotype Patcher.

 

 

Edytowane przez wiekuisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że AA Unlock już nie jest potrzebny przy tym nowym patcherze. Do tego w AA nie trzeba uruchamiać nawet trybu programisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam działanie AA Phenotype Patcher. Wszystko hula jak należy.

Zrobione wg filmiku Youtube załączonego powyżej.

PS

Próbował ktoś oglądać TV przez aplikację UPC Horizon Go? U mnie apka działa na ekranie w samochodzie ale nie wyświetla obrazu (na komórce wyświetla).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takiej aplikacji, ale u mnie Netfix działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności